Jak wyciąć dynię na Halloween?

Zbliża się Halloween. Chcesz wprowadzić nastrój strachu i grozy w swoim domu? Pomożemy Ci przygotować lampiony z dyni. Takie kreatywne działania z pewnością dostarczy dużo zabawy i rozrywki. Wystarczy wybrać dynię i można przystąpić do dzieła z narzędziem wielofunkcyjnym Dremel.

Oryginalny wazon, świecznik, butelka

Przy pomocy narzędzia Dremel można wycinać w szklanym wazonie dekoracyjne wzory, także z okazji wyjątkowych wydarzeń takich jak ślub, wieczór panieński, urodziny czy ważna rocznica. Puść wodzę fantazji i przygotują oryginalną ozdobę do swojego mieszkania, na taras lub wyjątkowy, dedykowany prezent dla bliskiej Ci osoby. Nadzwyczaj efektownie wygląda zarówno wytrawione szkło białe, jak i kolorowe.

Drewniane ozdoby świąteczne z Dremelem

Pokazujemy jak samodzielnie zrobić śliczne ozdoby do zawieszenia na choince lub na kominku. Drewniane ozdoby z Dremel robią również doskonałe wrażenie w wieńcach adwentowych lub świątecznych wiązankach. Drobne ozdoby stanowią również stylowe zawieszki do prezentów pod choinkę.

Funkcjonalny blat kuchenny z koszem na odpady organiczne

Świątecznych przygotowań czas! Obrana marchewka i cebula, pocięta w plastry cukinia – warzywa to nieodłączny element prac w kuchni. Obierki i inne odpady organiczne wrzucamy oczywiście do odpowiedniego pojemnika. Czy nie byłoby jednak dużo wygodniej, gdyby był on wbudowany w kuchenny blat? Używając garnka lub kosza na śmieci oraz odpowiednich narzędzi możesz szybko i samodzielnie zamontować taki przydatny element w swojej kuchni. Potem wystarczy już tylko jeden ruch i wszystkie odpady wylądują prosto w pojemniku na kompost.

Śniadanie do łóżka, czyli jak zrobić stolik śniadaniowy z narzędziami Bosch

Zbliża się weekend. Marzysz o leniuchowaniu do południa w łóżku? Możesz zaskoczyć bliską Ci osobę własnoręcznie przyrządzonym śniadaniem podanym wprost do łóżka. Aby dodać tej chwili wyjątkowości, przedstawiamy projekt, który jeszcze bardziej podkreśli szczególny charakter weekendowego poranka.

Półka z Dremelem - prostota formy, duża funkcjonalność

Nie masz już miejsca na ulubione książki czy bibeloty? Ta stylowa półka stworzy dodatkową przestrzeń na różne przydatne przedmioty i doda pomieszczeniu charakteru. W kilku prostych krokach pokażemy Ci, jak przy użyciu odpowiednich narzędzi Dremel możesz szybko zaprojektować oraz wykonać stylową półkę z drewna i metalu.

Stylowa lampa do jadalni - zrób to z Boschem

Czy piłeczki pingpongowe mogą służyć wyłącznie sportowcom? Projektem stylowej lampy do jadalni udowodniamy, że niekoniecznie

Oryginalna półka na drobiazgi z narzędziami Bosch

Zastanawiasz się, co zrobić z pamiątkami i bibelotami? Chcesz mieć wszystkie ważne dla Ciebie zdjęcia, pamiątki oraz ulubione w jednym miejscu? Pokażemy Wam, jak w prosty i szybki sposób, własnoręcznie wykonać oryginalną półkę na drobiazgi.

Zawieszka na Halloween z narzędziami Dremel

Chcesz przygotować swoje mieszkanie na Halloween? Pokazujemy jak łatwo i szybko zrobić oryginalną zawieszkę. Potrzebne będzie tylko trochę drewna, farby i odpowiednie narzędzia Dremel. Puść wodze fantazji i stwórz takie kształty, dobierz takie kolory, które nadadzą Twojej zawieszce wyjątkowy charakter. Przenieś wymyślone przez siebie wzory na kawałki sklejki i zgodnie z instrukcją wykonaj zawieszkę.

Ciekawa gra w statki z narzędziami Bosch

Mroźne zimowe wieczory najchętniej spędzamy w domowym zaciszu. Aby jednak nie tracić okazji do towarzyskich spotkań, podsuwamy świetny pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółmi. „Zimowa gra w statki” to oryginalna odsłona tradycyjnej gry, którą każdy zna z czasów dzieciństwa. Poniższa propozycja nie tylko zaskakuje pomysłowością jej interpretacji i wykonaniem, ale też gwarantuje doskonałą rozrywkę i wskazane o tej porze roku podgrzanie atmosfery
Strona 1 z 2