Fotografie to wspaniały sposób na zachowanie cennych wspomnień a samodzielnie wykonana ramka jeszcze lepiej je wyeksponuje. Podaruj ją odpowiedniej osobie lub z dumną postaw na półce w domu.

Jak zrobić?

 

KROK 1

Na początku wybierz ramkę o płaskiej powierzchni. My użyliśmy drewnianej ramki o wymiarach 18 x 13 cm, ale może to być ramka skórzana lub materiałowa o dowolnych wymiarach. Wybierz odpowiednią liczbę kwiatków do dekoracji, biorąc pod uwagę wielkość ramki. Rozpocznij pracę, używając pistoletu do klejenia Dremel Glue Gun z bezbarwnym klejem do przyklejenia kwiatków lub wybranych ozdób w każdym rogu ramki.Dzięki pistoletowi do klejenia Dremel Glue Gun można ozdobić ramkę na zdjęcia bez zbędnego bałaganu i zamieszania. Oferuje on dokładne wykończenie wysokiej jakości, a jego zaawansowane funkcje sprawiają, że projekty domowe stają się łatwe i zabawne.

 

KROK 2

Wyznacz środek każdego boku i przyklej w tym miejscu po jednym kwiatku z każdej strony.

 

KROK 3

Na górze i dole ramki przyklej dwa lub więcej kwiatów, a cztery lub więcej po bokach, wypełniając luki. Do co drugiego kwiatka przyklej guzik. Jeżeli ramka będzie prezentem, włóż do niej zdjęcie jubilata lub wasze wspólne zdjęcie. W ten sposób obradowana osoba będzie mogła z dumą postawić ramkę na szafce obok łóżka lub na biurku w pracy

 

 

POTRZEBNE MATERIAŁY

pistolet do klejenia Dremel® Glue Gun 930 ze sztyftem klejubezbarwnego 7 mm

•ramka na zdjęcie o płaskiej powierzchni (drewniana, skórzana lub z materiału)

• kwiatki lub inne odpowiednie ozdoby

• guziki

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane