Qbrick System to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek skrzynek do przechowywania i transportowania narzędzi. Mając na uwadze doświadczenia użytkowników skrzynek Qbrick, marka stara się nieustannie ulepszać swoje rozwiązania i wprowadzać coraz to nowe, aby w pełni zaspokoić potrzeby swoich klientów. Poniżej prezentujemy nowości, które pojawiły się w 2020 roku.

Kup w Narzedzia.pl
118,99
86,99
Mobilny warsztat Qbrick PROMO SET II 7in1
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
345,90
Mobilny warsztat Qbrick PROMO SET I 6in1
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
429
80,59 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
75,99

Mobilny warsztat 6w1 i 7w1

Ostatnio na rynku pojawiły się mobilne zestawy skrzynek narzędziowych w promocyjnych cenach. Promo SET I 6in1 oraz promo SET II 7in1, bo właśnie o nich mowa, to propozycja dla użytkowników szukających gotowych rozwiązań, które w pełni zaspokoją ich potrzeby.

qbrick system 6in1

Zestaw 6in1 to mobilny warsztat bazujący na kufrze kołowym Cart Plus. Poniekąd jest to rozbudowana wersja popularnego setu z linii Two, jednak oprócz organizera z wyjmowanymi pojemnikami, skrzynią Cart oraz skrzynią ToolBox, znajdziemy tu również dwa organizery Multi oraz kosz z przegrodami Box 100 Flex.

qbrick system 7in1

Zestaw 7in1 z kolei to mobilny warsztat na platformie z czterema skrętnymi kółkami. Set zawiera duży organizer z wyjmowanymi kubełkami oraz dwa małe organizery Multi.

organizer multi qbrick

Ponadto zestaw buduje mniejszy kosz Flex, większy z przegrodami oraz walizka narzędziowa ToolBox. Warto podkreślić, że mobilny warsztat zbudowany na Carcie świetnie sprawdza się w terenie, z kolei platforma lepiej sie prowadzi na płaskich powierzchniach z utwardzoną posadzką.

organizer qbrick

Organizer M, L i XL 

W ofercie marki Qbrick nie mogło oczywiście zabraknąć systemowych organizerów do transportowania najmniejszych elementów i zarazem najbardziej niezbędnych podczas pracy. Śrubki, nakrętki, wkręty, bity oraz wiele innych elementów od teraz znajdzie swoje miejsce w organizerach Qbrick dostępnych aż w 3 rozmiarach.

organizer XL qbrick

Organizer XL to największy z nich. Został wyposażony w 4 duże kubełki i 8 o połowę mniejszych. Pojemniczki są wyjmowane, dzięki czemu można je dowolnie konfigurować, a także wieszać na ścianach warsztatowych.

organizer L Qbrick

Organizer L z kolei posiada 12 wyjmowanych kubełków, w tym 6 z dodatkową przegrodą na jeszcze mniejsze drobiazgi. Ponadto organizer posiada 3 podłużne komory, które będą idealne do przechowywania wierteł lub małych wkrętaków.

organizer M Qbrick

Zwieńczeniem systemowych organizerów jest organizer w rozmiarze M, który tak jak poprzednie został wyposażony w 6 wyjmowanych kubełków, w tym 3 z przegrodą na środku. Zaletą organizerów systemowych jest możliwość ich łączenia ze sobą, bez utraty dostępu do każdego kubełka z osobna.

organizer Qbrick

Największy z nich można dodatkowo mocować do skrzynek narzędziowych Qbrick z serii ONE. 

organizer qbrick

Polecamy także artykuł: jak wybrać skrzynkę-organizer na narzędzia.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane