Możliwość pracy na budowie, w domu, niezależnie od warunków atmosferycznych, to marzenie każdego fachowca. Osiągnięcie tego celu ułatwią przedłużacze marki AS Schwabe

Kup w Narzedzia.pl
Przedłużacz poliuretan 40m AS-Schwabe 820644
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
852,49

Solidna budowa

Istnieją pewne zasady, którymi należy kierować się przy zakupie przedłużacza. Przede wszystkim, trzeba wziąć pod uwagę rodzaj izolacji przewodu oraz izolacji poszczególnych żył. Izolację nowych modeli przedłużaczy AS 820645, AS 820644 i AS 820663 firmy AS Schwabe wykonano z poliuretanu, jest więc ona wytrzymała na zmienną temperaturę (także tę niską, nawet do -35 stopni Celsjusza) i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki poręcznemu bębnowi przedłużacz umożliwia wygodne i bezpieczne korzystanie z energii elektrycznej dosłownie wszędzie.

 

Wybierz przedłużacz w sklepie narzedzia.pl

 

Odporność ponad wszystko

Kiedy przedłużacz AS Schwabe będzie naprawdę niezbędny? Oczywiście na budowach, w ciężkich warunkach przemysłowych, ale także podczas domowego majsterkowania, gdy nie ma w pobliżu zródła prądu. Bębny przedłużaczy AS 820645, AS 820644 i AS 820663 wyprodukowano z tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Długość przewodów to 30, 40 i 50 metrów, więc praca z daleka od gniazdka elektrycznego nie stanowi problemu.

 

Trzy żyły, z których składają się przewody modelu AS 820645, mają przekrój 1,5 mm2. Natomiast przedłużacz AS 820644 także ma trzy żyły, jednak o przekroju 2,5 mm2. Typ AS 820633 posiada pięć żył o przekroju 2,5 mm2, może więc zasilać ciężki sprzęt budowlany. Warto dodać, że wszystkie modele posiadają trzy gniazda z klapkami, które zabezpieczają je przed zawilgoceniem. Klasa szczelności przedłużaczy wynosi więc aż IP 44. Oznacza to, że mogą one pracować nawet podczas kropiącego deszczu, nie ryzykując zwarcia.

 


 

Warto dodać, że model AS 820663 wyposażono w dwa gniazdka 230 V i jedno 380 V/16A, co zezwala na podłączenie do niego urządzenia siłowego.

 

Jak wspomniano, przedłużacze wykonano z bardzo trwałego materiału – poliuretanu. Dzięki temu z przedłużaczy korzystać można nawet na szlakach komunikacyjnych, po których poruszają się samochody ciężarowe, dostarczające materiały budowlane.

 

Do wszystkich modeli przedłużaczy AS Schwabe dolączono ergonomiczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie urządzenia oraz prowadnicę na kabel, poprawiającą wygodę pracy. Dlatego, decydując się na zakup przedłużacza, bierzmy pod uwagę przede wszystkim parametry, które zagwarantują odpowiednie działanie i bezpieczeństwo użytkowników. Przedłużacze AS Schwabe działają idealnie nawet po kilku latach użytkowania.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane