Wyrzynarki Protool wyposażono w gumowe elementy ochronne oraz odporną na uderzenia obudowę wzmocnioną włóknem szklanym. To sprawia, że nowe wyrzynarki Protool są niezwykle trwałe, a przez to idealne do stosowania w surowych warunkach placu budowy.

Wyrzynarki BSP 120 E oraz JSP 120 E posiadają smukły i ergonomiczny kształt, gwarantujący wygodną pracę w każdej pozycji. Wysoce wydajna elektronika, zoptymalizowany suwak oraz specjalne łożyska mają za zadanie zapewniać wyrzynarkom ponadprzeciętną żywotność.

Wymiana brzeszczotów następuje bardzo szybko i beznarzędziowo za pomocą łatwo dostępnej dźwigni FastFix. 3-stopniowe prowadzenie brzeszczotu ze szczękami z węglików spiekanych zapewnia łatwe, precyzyjne i dokładne kątowo cięcie. Zabezpieczenie przeciwodpryskowe pozwala z kolei uniknąć czasochłonnej obróbki dodatkowej. Dzięki wymiennej stopie (wykonanej ze stali lub tworzywa sztucznego) wyrzynarki nadają się do cięcia szerokiej gamy materiałów: dla przykładu stopa z tworzywa jest idealna do obróbki drewna i materiałów delikatnych.

Inna ważna cecha wyrzynarek Protool to 4-stopniowa regulacja suwu wahadłowego, dzięki której można uzyskać pożądany stopień precyzji lub prędkości cięcia. Odkurzacz łączy się z wyrzynarką za pomocą antystatycznego adaptera. Kompletacja ta gwarantuje idealną widoczność linii cięcia. Protool oferuje także szeroki wachlarz brzeszczotów oraz dodatkowych akcesoriów takich jak cyrkiel czy prowadnica równoległa, które pozwalają wykorzystać wyrzynarki do większości zastosowań na placu budowy.

Nowe wyrzynarki z elektroniką dostępne są w dwóch wariantach: z uchwytem grzybkowym lub żelazkowym- JSP/BSP 120 E, natomiast w wersji bez elektroniki producent proponuje wariant z uchwytem grzybkowym- JSP 120.

Wyrzynarki z elektroniką dostarczane są w Systainerach z przegródkami w pokrywie. W Systainerze można swobodnie przechowywać zarówno urządzenie, jak i wyposażenie dodatkowe. Pokrywa natomiast jest praktycznym i wygodnym miejscem przechowywania brzeszczotów.

 

Wyrzynarka ProtoolWyrzynarka ProtoolWyrzynarka Protool

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane