Czasochłonne i uciążliwe rysowanie linii na ścianach to przeszłość dzięki Laser LINO ™ L2 rzutuje linie dokładnie, szybko i łatwo. Zapoznaj się dokładniej z nowymi rozwiązaniami.

W ostatnich latach bardzo zmienił się komfort pracy firm budowlanych które coraz częściej sięgają po inteligentne przyrządy pomiarowe. Przykładem jest samopoziomujący precyzyjny laser krzyżowy Lino L2 firmy Leica. Dzięki temu czasochłonne i uciążliwe rysowanie linii na ścianach to przeszłość. Laser krzyżowy LINO ™ L2 rzutuje linie dokładnie, szybko i łatwo – pozwalając skupić się na pracy.
W laserze zastosowana została technologa Power Range Technology dzięki której mamy wysoką jakość optyki decydującą o doskonałej widoczności i wysokiej precyzji wyświetlanych linii. Sama obsługa narzędzia jest bardzo prosta, intuicyjna i odbywa się praktycznie przy pomocy dwóch przycisków.

Podstawowe funkcje LINO™ L2


Ponad to warto zwrócić uwagę na kolejne atuty produktu Leica LINO™ L2, mianowicie, tryb oszczędzania energii podczas pracy co jest rozwiązaniem rewelacyjnym podczas pracy w warunkach zewnętrznych z użyciem detektora oraz podczas wyświetlania linii przy dłuższych odległościach. Kolejnym istotnym czynnikiem jest nowoczesna i ergonomiczna obudowa zgodna z normą IP54 jaką cechuje pyłoszczelność i wodoszczelność co jest wręcz niezbędne w trudnych warunkach budowlanych.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane