Dobrze oświetlone miejsce pracy ułatwia poprawne i precyzyjne wykonywanie zadań. Bez względu na to, czy pracujemy w warsztacie, czy na budowie lub też w domu podczas remontu, źródło oświetlenia jest niezwykle istotne, gdyż gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych prac. Przenośna lampa halogenowa AS46560 marki AS Schwabe wyposażona w żarnik o mocy 400 W oświetli każde ciemne pomieszczenie.

Lampa halogenowa AS46560 renomowanej niemieckiej marki AS Schwabe wyróżnia się nadzwyczaj solidną budową i konstrukcją z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Polecana jest przede wszystkim do użytku profesjonalnego w różnego typu warsztatach, jak również na placu budowy czy podczas remontu. Solidna, stabilna podstawa z rękojeścią gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Przenośna lampa halogenowa AS46560 marki AS Schwabe, fot. Lange Łukaszuk

Ergonomiczny uchwyt nowej lampy AS Schwabe daje pewne trzymanie i pozwala na przenoszenie tej lampy bez większego wysiłku.  Mocna konstrukcja stelaża zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, gdyż oprawa wykonana jest z wysokociśnieniowego odlewu aluminium. Z kolei żarnik RS7 o mocy 400 W pozwala na oświetlenie przestrzeni bardzo jasnym światłem.  Dzięki klasie szczelności „IP44” oraz przewodowi zasilającemu z izolacją z neoprenu produkt przeznaczony jest również do pracy na zewnątrz. Właściwa konstrukcja obudowy lampy zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła i długotrwała pracę bez uszkodzeń. Hartowane szkło reflektora dodatkowo zabezpieczone jest metalową osłoną. Specjalna kratownica chroni przed przypadkowym uszkodzeniem obudowy szklanej lub przed poparzeniem o gorące szkło. Wysokiej jakości odbłyśnik zapewnia skuteczna propagację światła.

Przy pracach wykończeniowych, związanych z precyzją wykonania lub pracy wykonywanej po zmroku bardzo ważnym elementem jest właściwe oświetlenie miejsca pracy. Lampa AS Schwabe AS46560 daje nam możliwość wykorzystania światła tam, gdzie jest ono potrzebne. Lekka, przenośna konstrukcja pozwala ustawiać ją w odpowiednim miejscu tak, aby można w nim bezpiecznie i efektywnie pracować. (joter)

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz