Marzysz o tym, by państwo młodzi zachwycili się Twoim oryginalnym prezentem? Dremel® Engraver to narzędzie, za pomocą którego na każdym kieliszku wygrawerujesz inicjał imienia i ozdobisz jego nóżki mieniącymi się kryształkami

Kup w Narzedzia.pl
Grawerka Engraver Dremel F0130290JM
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
172
Narzędzie do grawerowania Dremel Engraver hobby
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
217,99
182,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 217,99

80,99

Dremel® Engraver i co jeszcze?

Do wykonania tego wcale nietrudnego, a jednocześnie efektywnego zadania potrzebne będzie urządzenie Dremel® Engraver. Jednak to nie wszystko. Niezbędne będą również wysokie kieliszki do szampana, które będziemy przyozdabiać. Do tej ozdoby przydadzą się kryształki Swarovskiego – według naszego uznania – szklane bądź innego rodzaju, takie, które najbardziej przypadną państwu młodym do gustu. Oprócz tych podstawowych elementów potrzebny będzie diamentowy bit do grawerowania (9929) oraz to, co chyba każdy w swoim domu posiada: ołówek, papier i taśma klejąca. W to wszystko wyposażeni możemy zaczynać działania!

 


 

Grawerujemy literę

Pierwszym krokiem, który musimy wykonać w celu uzyskania pięknie ozdobionego prezentu, jest stworzenie odpowiedniego szablonu. Najpierw więc daną literę rysujemy bądź drukujemy. Następnie gotowy szablon przyklejamy, co ważne, do wewnętrznej strony kieliszka. Kolejny krok to sięgnięcie po wcześniej przygotowane narzędzie Dremel® Engraver i wymienny diamentowy bit, by wygrawerować literę na zewnętrznej stronie kieliszka. Starajmy się wykonywać spokojne, a jednocześnie pewne ruchy, by uzyskać możliwie jak najbardziej precyzyjny wynik pracy.

 

Wypełniamy kontury

Gdy grawerowanie będzie już zakończone, można odłożyć urządzenie Dremel® Engraver i wyjąć szablon z kieliszka. Gotowe kontury należałoby wypełnić. W tym momencie znowu z pomocą przybywa diamentowa końcówka – jej bokiem wykonujemy tę czynność. W czasie pracy na pewno pojawi się niemało pyłu, dlatego, żeby ją sobie ułatwić, warto regularnie ten powstały pył zdmuchiwać.  Podczas wykonywania tej czynności przydatne okażą się okulary ochronne, które nie tylko zabezpieczają oczy przed zaprószeniem, ale znacznie poprawiają komfort działania.

 

 

Owal i kryształki

Dużą część zadania mamy już za sobą, piękny prezent prawie gotowy. Trzeba jeszcze tylko wyciąć z papieru owalny kształt i, tak jak wcześniej szablon z literą, przykleić go we wnętrzu kieliszka. Posłuży on nam jako szablon ramki, która powstanie wokół inicjału. Krawędzie owalu grawerujemy w ten sam sposób, co literę – używając Dremel® Engraver. Gdy tę czynność wykonamy, pozostanie już tylko jedna rzecz do zrobienia. Trzeba przykleić do nóżki kieliszka wybrane wcześniej kryształki Swarovskiego. Do wykonania tej czynności potrzebny będzie odpowiedni klej, który wiąże szkło ze szkłem.

 

 

I gotowe! Nowożeńcy z pewnością będą zachwyceni!

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Asia 2013-09-02

    Świetny pomysł!

Dodaj komentarz
* Pola wymagane