Dremel DSM20 to znana wielu fanom majsterkowania nowoczesna, kompaktowa piła ręczna. Marka Dremel wprowadza do sprzedaży nowy zestaw zawierający siedem wysokiej jakości tarcz tnących, dzięki którym można wykonać całą gamę cięć. Nowy zestaw akcesoriów umożliwi prace w wielu różnych materiałach.

Tarcze do cięcia zebrane w nowym zestawie zapewniają pełną wszechstronność korzystania z piły Dremel DSM20. Uniwersalna węglikowa tarcza tnąca DSM500 pozwala na wykonanie cięć prostych i wgłębnych w drewnie i innych miękkich materiałach, takich jak: sklejka, laminat, tworzywo sztuczne, czy płyta gipsowo-kartonowa. W zestawie znajdują się również po dwie tarcze DSM510 i DSM520. Pierwsze przeznaczone są do metalu i plastiku, drugie – umożliwiają wykonywanie cięć w różnych rodzajach kamienia. Diamentowa tarcza DSM540 stworzona jest z kolei do cięcia twardych materiałów, takich jak marmur, cegła, beton, porcelana czy płytki ceramiczne. Uniwersalna węglikowa tarcza tnąca DSM600 ma natomiast podobne zastosowanie jak DSM500 – jest przeznaczona do drewna i innych miękkich materiałów i dodatkowo pozwala także na cięcia powierzchniowe.

 

Silnik o mocy 710 W i możliwość stosowania tarcz ściernych sprawiają, że Dremel DSM20 z łatwością radzi sobie z dokładnymi cięciami prostymi, wgłębnymi i powierzchniowymi w materiałach o grubości do 20 mm. Piła ręczna Dremel DSM20 zapewnia dobrą linię widzenia, a dzięki temu precyzyjne cięcie. DSM20 wyposażona jest także w dwie prowadnice: krawędziową, wspomagającą wykonywanie cięć równoległych do krawędzi przedmiotu, z regulacją głębokości, która zapewnia precyzję i kontrolę pracy narzędzia oraz 2x4, którą można wykonywać precyzyjne cięcia w drewnianych przedmiotach o proporcjach 2x4. Dremel DSM20 posiada również wejście do podłączenia odkurzacza, co ułatwia utrzymanie czystości w miejscu pracy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane