Zbliża się zima, temperatura jest coraz niższa, a pracować w terenie trzeba. W celu zapewnienia komfortu w czasie pracy firma Milwaukee proponuje kurtkę z aktywnym systemem grzewczym. Kurtka przewidziane do codziennego noszenia oraz idealne do pracy na otwartym terenie, np. jako elektryk, geodeta, budowlaniec itp.

Kurtkę Milwaukee M12 HJ zapewnia ciągłe dostarczanie ciepła do 6h. M12 HJ Milwaukee to nie tylko kurtka, ale przede wszystkim odzież ochronna, która w sposób aktywny zabezpieczać przed zimnem. Ciepło generują grzałki (w postaci cienkich przewodów), które zostały wszyte w różnych częściach kurtki w strefach z włókna węglowego. Grzałki zamieniają energię elektryczną pochodzącą z akumulatora litowo-jonowego na ciepło, ogrzewając w ten sposób ciało człowieka.

Najważniejszą zaletą podgrzewanej kurtki Milwaukee jest to, że osoba pracująca na zewnątrz, w niskich temperaturach ma zagwarantowane nieustanne ciepło, co zapobiega wychłodzeniu organizmu. Osoba ubrana w kurtkę Milwaukee nie musi wykonywać żadnych specjalnych ruchów, a i tak nie zmarznie.

Należy również zaznaczyć, że kurtka M12HJ Milwaukee jest przystosowane do pasywnej ochrony przed zimnem. Kurtka wykonana została z wielowarstwowej tkaniny ogrzewającej ciało i pobudzającej krążenie krwi. Ponadto kurtka jest odporna na wiatr i wodę.

Źródłem energii w kurtce M12HJ jest nowoczesnych akumulator litowo-jonowy M12 o napięciu 12 V i pojemności 1,5 Ah (lub opcjonalnie 3 Ah). Rozwiązanie jest powszechnie stosowane w wielu innych narzędziach akumulatorowych Milwaukee. Prądu zgromadzonego w nowoczesnych ogniwach Li-Ion wystarczy na ok. 6h nieustannego grzania. Z kurtką Milwaukee nawet w ciągu 8-godzinnego dnia pracy można mieć zapewnione ciepło, dzięki 2.akumulatorom. Kurtka M12HJ jest prosta w obsłudze. Naładowaną baterię wystarczy zainstalować w specjalnym gnieździe, schowa do kieszeni i podpiąć do kabelka. W górnej, wewnętrznej części kurtki znajduje się specjalny guzik, którym możemy regulować poziom grzania. Mamy do dyspozycji 3 stopnie – wysokie, średnie lub lekkie grzanie. Innowacyjny system grzania został tak zaprojektowany, że ciepło pojawia się już po kilku minutach. Ponadto kurtka Milwaukee ma możliwość włączenia funkcji „podgrzewanie kieszeni”. W zależności od wybranego programu przycisk zmienia kolor podświetlenia. To nie wszystko – w uchwycie na akumulator umieszczono port USB. Z baterii można więc zasilać odtwarzacz MP3 lub ładować akumulator w telefonie komórkowym.

Kurtka podgrzewana Milwaukee M12 HJ dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych – czarny, czerwony, moro –  i w aż sześciu rozmiarach (od S do XXXL). Do kurtki można dokupić dodatkowe akcesoria w postaci adaptera do zasilania kurtki akumulatorem M18 (18 V) i ładowarkę samochodową.

Wkrótce nadejdzie zima i pojawią się mrozy, o których strach myśleć. Trzeba więc zaopatrzyć się w odpowiednie ubranie robocze. Jest na to sposób – innowacyjna podgrzewana kurtka, która poradzi sobie z niskimi temperaturami zaprojektowana przez Milwaukee.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane