Nowe poziomice marki SOLA z libelkami FOCUS są synonimem najwyższej jakości wykonania w połączeniu z precyzyjnym pomiarem. Dodatkowo rewolucyjne libelki po raz kolejny potwierdzają wysoką pozycję firmy SOLA wśród najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw produkujących sprzęt pomiarowych

Kup w Narzedzia.pl
Poziomica aluminiowa Sola AZ 150
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
piątek
341,49
256,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 341,49

 

Lider wśród producentów przyrządów pomiarowych - firma SOLA – wprowadziła do swojej oferty rewolucyjne libelki o nazwie FOCUS. Charakteryzują się one wieloma cechami ułatwiającymi pomiar i jego odczyt. Przede wszystkim warto podkreślić 4 razy większy kontrast, w porównaniu do konkurencyjnych narzędzi, co skutkuje lepszą widocznością zarówno w warunkach silnego naświetlenia, jak i niewielkiego dopływu światła. Co więcej, widzialne pole, w którym porusza się pęcherzyk jest mniejsze, dzięki czemu odczyt jest znacznie szybszy. Marginesy po obu stronach libelki FOCUS dodatkowo wzmacniają zieloną barwę płynu, w którym porusza się pęcherzyk. Rozwiązanie to powoduje jeszcze lepszy kontrast pomiędzy krawędziami pęcherzyka a płynem. W przypadku całkowitej utraty barwy przez płyn, zielone marginesy będą rzucały zieloną poświatę, dzięki czemu ciecz zawsze będzie miała silny odcień.

Sprawdź ofertę poziomic w sklepie narzedzia.com.pl
Substancja barwiąca marginesy jest niewrażliwa na UV i nie traci z czasem swojego koloru. Pęcherzyk w nowych libelkach optycznie wydaje się większy, co również ułatwia poprawny odczyt. Innowacyjne libelki są wprowadzane do wszystkich przyrządów pomiarowych marki SOLA i jesienią 2011 roku całkowicie wyprą stary wzór. Warto podkreślić, że badania przeprowadzone wśród fachowców w 7 krajach Europy wykazały, że prawie 90 proc. z nich doceniło zmiany konstrukcyjne poziomic SOLA.Austriackie poziomnice sygnowane marką SOLA od wielu lat cieszą się popularnością wśród profesjonalnych ekip remontowo – budowlanych. Sprzęt pomiarowy tego producenta to przede wszystkim precyzja pomiaru. Dla większości poziomic w pozycji standardowej tolerancja pomiaru wynosi 0,5mm/m. Jest to możliwe dzięki libelkom instalowanym w poziomicach oraz łatach. Elementy te są wykonane z odpornego na pęknięcia i deformacje akrylu. Dzięki opatentowanej przez SOLĘ technologii spawania ultradźwiękowego, wyeliminowana została możliwość jakichkolwiek wycieków cieczy z libelek. Dlatego też austriacki producent nie waha się udzielić aż 30-letniej gwarancji na libelki. Niezwykle istotną zaletą przyrządów pomiarowych SOLA jest waga profilu. Odzwierciedla ona „masywność” narzędzia tj. grubość ścianek profilu aluminiowego. W przypadku wyrobów markowych nie powinna ona być niższa niż 500 gram na metr. Najlżejsze profile SOLA ważą 520 g/m.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane