Ranking siewników i rozsiewaczy do ogrodu

Ocena: 4,7/5
Wiosenne prace w ogrodzie można ułatwić sobie ręcznym siewnikiem. To idealne narzędzie, ułatwiające równomierny wysiew trawy, nasion i nawozów. Można nim dozować wapno albo rozrzucić w ogrodzie dodatkową warstwę piasku. Jeśli masz problem z wyborem idealnego siewnika - skorzystaj z naszego rankingu rozsiewaczy.

Jak wybrać odkurzacz do liści?

Ocena: 4,3/5
Jesień to czas wzmożonego opadania liści. Już sama myśl o uprzątnięciu ich spędza Ci sen z powiek? Rozwiązaniem problemu jest odkurzacz do liści. Oczyści chodnik z liści, zamiecie taras czy podjazd, a nawet wyzbiera okruchy tłuczonego szkła. Z dmuchawą do liści porządek wokół posesji to żaden problem.

Przed zimą... Renowacja metalowych mebli ogrodowych

Wiek i narażenie na działanie powietrza i deszczu może sprawić, że z metalowych mebli ogrodowych zacznie odpadać farba i zaczną rdzewieć. Istotna jest odpowiednia konserwacja i właściwe przygotowanie mebli ogrodowych przed "zimowaniem", by na wiosnę znów cieszyć się przyjemnością imprez na świeżym powietrzu, dzięki narzędziu udarowemu Dremel, które sprawi, że metalowe meble ogrodowe będą wyglądać jak nowe.

Bierzemy pod lupę nożyce do krzewów Bosch ASB 10,8 LI

Ocena: 4,3/5
Czas na jesienne porządki - przycinanie gałęzi, itp. Pracę ułatwią akumulatorowe nożyce do krzewów Bosch ASB 10,8 LI. Zobacz jak się nimi działa

Siekiery uniwersalne i rozłupujące GARDENA, czyli jesień w ogrodzie

Ocena: 4,0/5
Nowe siekiery marki GARDENA producenci wyposażyli w szereg praktycznych funkcji, czyniących je narzędziami uniwersalnymi

Ranking najlepszych węży ogrodowych. Jaki wąż kupić?

Ocena: 4,1/5
Zastanawiasz się nad zakupem węża do podlewania? Zobacz ranking wężów cieszących się największą popularnością.

Piła łańcuchowa Makita EA4300F38C dla wymagających

Ocena: 3,1/5
Z myślą o codziennej pracy profesjonalistów wzięliśmy pod lupę piłę łańcuchową Makita EA4300F38C. Niezależny ekspert sprawdza detale, ujawnia wszystkie zalety i wady. Zobacz czy spalinowa piła łańcuchowa została przystosowana do wymagających warunków pracy.

Piła łańcuchowa AKE 30 S - zobacz szczegóły w powiększeniu!

Piła łańcuchowa AKE 30 S - z jej pomocą wykonasz mnóstwo prac wokół domu czy w ogrodzie. A dla posiadacza kominka, któremu przydaje się każda ilość pociętego drzewa, taka piła to naprawdę ogromne ułatwienie. Zobacz sam!

Jak skutecznie oczyścić grill ogrodowy? Sięgnij po Dremel 8100 Li-Ion

Lato niestety dobiega końca, czas na ostatnie grillowanie. Przygotowaliśmy skuteczne porady na czyszczenie grilla i przygotowanie go do zimowania. A więc jak umyć i wyczyścić grilla?

Nowy cennik FISKARS

Ocena: 3,7/5
Specjalnie dla naszych klientów publikujemy najnowszy cennik produktów marki FISKARS - OGRÓD 2013.
Strona 3 z 4