Przygotuj swój ogród na zimę!

Za oknem jesień w pełni. Krótszy dzień, chłód, wiatr, deszcz, brak kwiatów i soczystej zieleni w ogrodzie sprawiają, że spędzamy w ogrodzie coraz mniej czasu. Zamiast tego wolimy wygodnie rozsiąść się w fotelu przy kominku z gorącą herbatą i dobrą książką i przeczekać ten okres aż do nadejścia wiosny. Zanim jednak zaszyjemy się na dobre w czterech ścianach, musimy jeszcze trochę poświęcić czasu naszym ogródkom, jeżeli chcemy, aby sąsiedzi dalej zazdrościli nam pięknego ogrodu w przyszłym sezonie. Jesień to czas,...

Jaka pompa do wody brudnej? Ranking najczęściej kupowanych pomp zanurzeniowych

Chcesz kupić pompę do wody brudnej i nie wiesz, jaką wybrać? Potrzebujesz pompy zanurzeniowej, która pomoże Ci przepompowywania wody z błotem ze stawu lub zalanej piwnicy. Sprawdź pompy do brudnej wody polecane przez naszych klientów. W rankingu najczęściej kupowanych pomp znalazły się pompy wydajne oraz niezawodne, cieszące się dobrymi pomysłami.

Pompa do wody - jakie parametry są ważne?

Drugą kwestią, którą musimy ująć przy zakupie pompy, są jej parametry. Podpowiadamy, co jest istotne, jak przeliczyć pewne wielkości, itp.

Co warto wiedzieć o pompach do domu i ogrodu?

Pompy do wody przydadzą się w każdym domu i ogrodzie. Na rynku jest ich tak wiele, że nie wiesz, co wybrać? Aby spełniła nasze oczekiwania, musimy wiedzieć czym się kierować przy zakupie pompy do nawadniania ogrodu i na co warto zwrócić uwagę. Oto najważniejsze informacje o pompach do wody.

Nawadnianie - jak prawidłowo nawadniać?

Zdrowy, piękny ogród to ogród nawodniony. Dostarczenie roślinom, trawie odpowiedniej ilości wody nie stanowi problemu – firma GARDENA przygotowała systemy nawadniania dla każdego rodzaju zieleńca
Strona 1 z 1