Narzędzie Bosch Professonal – GPO 14 CE – to polerka kątowa o mocy 1400 W

Kup w Narzedzia.pl
Polerka Bosch GPO 14 CE
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 038,49

Urządzenie GPO 14 CE wyposażono w miękką rekojeść z okładziny Softgrip. Cóż to oznacza dla jej operatora? Po prostu gwarantuje mu wygodną pracę. Co więcej, tej wygodzie użytkowania sprzyja także niewielka waga narzędzia – zaledwie 2,5 kg.


Wybierz polerkę kątową w sklepie narzedzia.pl

 

Jak wspomniano, polerka kątowa GPO 14 CE Bosch Professional ma moc 1400 W. Posiada również system łagodnego rozruchu, dzięki któremu nawet obróbka dużych powierzchni jest niemęcząca. Natomiast prędkość obrotową możemy regulować aż na sześciu stopniach, dostosowanie parametrów pracy do szerokości obrabianego materiału nie jest więc żadnym problemem.

 

A co z obudową przekładni? Jest ona powlekana tworzywem sztucznym i ma lepszą izolację, a ponadto daje operatorowi możliwość ułożenia rąk w dowolnej, komfortowej pozycji. Czas eksploatacji silnika zostaje wydłużony dzięki odpowiednio zaprojektowanym wlotom powietrza, które gwarantują odpowiednie chłodzenie silnika.

 

 

Rękojeść jest w kształcie litery D, co ułatwia ułożenie dopasowania rąk w wielu różnych pozycjach. Nie zapominajmy o bezpiecznym włączniku Tri-Control, który pomaga zyskać większą kontrolę w momencie, w którym włączamy narzędzie. Lepszej ochronie silnika sprzyja zastosowanie wyłączających szczotek węglowych.

 

Polerka kątowa GPO 14 CE Bosch Professional osiąga prędkość obrotową bez obciążenia 750 – 3.000 min-1, a jej moc wyjściowa to 800 W. Warto wiedzieć, że średnica gumowego talerza szlifierskiego wynosi 180 mm, średnica szczotki garnkowej – 100 mm, średnica pokrywy szlifierskiej – 180 mm, średnica gąbki polerskiej – 160 mm, a średnica szczotki pwoierzchniowej to 175 mm.

 

Funkcje, w które GPO 14 CE Bosch Professional wyposażono, a które z pewnością przekonają niejednego operatora to: System Electronic i System Constant Electronic oraz system łagodnego rozruchu. Nie można zapomnieć o chłodzeniu bezpośrednim, blokadzie włącznika i wyłączniku przeciążeniowym.

 

Co znajdziemy w wyposażeniu podstawowym tej polerki kątowej? Rękojeść dodatkową i rękojeść D.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane