Hecht jako jeden z niewielu producentów podkaszarek, oferuje podkaszarkę elektryczną wyposażoną w możliwość mocowania talerza tnącego zamiast szpuli z żyłką, tą podkaszarką jest model Hecht 1238.

Kup w Narzedzia.pl

Podkaszarka Hecht 1238 dzięki możliwości zamocowania talerza tnącego jest w stanie oprócz typowego ścinania trawy wycinać także przerośnięte pędy roślin. Tradycyjne podkaszarki żyłkowe nie poradzą sobie z cięciem tak intensywnie zarośniętych obszarów.

Talerze tnące stosuje się najczęściej w kosiarkach spalinowych o dużej mocy. Są one zwykle hałaśliwe oraz uciążliwe w użytkowaniu ze względu na konieczności częstych przeglądów i konserwacji. Elektryczna podkaszarka Hecht 1238 w porównaniu do tradycyjnych kosiarek spalinowych jest dużo wygodniejszym i łatwiejszym w obsłudze urządzeniem.

Podkaszarka Hecht 1238 została wyposażona w silnik o mocy 1200W, a jej szerokość robocza wynosi 38 cm. Urządzenie jest stosunkowo lekkie - jego masa wynosi 4,5 kg. Do podstawowego wyposażenia podkaszarki Hecht 1238 należy szpula z żyłką do koszenia trawy, tarcza tnąca oraz szelki do zamocowania narzędzia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane