Wybierz odpowiednią kosiarkę dla siebie z marką Bosch!

Ocena: 5,0/5
Po deszczowych i słonecznych dniach cała roślinność włączyła tryb intensywnego wzrostu. Wszystko wokół nabiera intensywnie zielonych barw, a trawa zdaje się rosnąć w oczach. Śmiało można powiedzieć, że sezon na koszenie trawników już trwa w najlepsze! Dobrze wiemy, że koszenie trawy nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Raczej kojarzymy to ze żmudnym obowiązkiem ciążącym na każdym właścicielu przydomowego ogródka, a przecież wcale tak nie musi być. Marka Bosch ma na to kilka rozwiązań.

Z Scheppachem w ogrodzie

Ocena: 4,9/5
Scheppach to niemiecka marka z ponad 90-letnim doświadczeniem. W jej szerokim asortymencie znajduje się około 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej i remontowej. Od niedawna marka oferuje również wszechstronny asortyment do ogrodu - pilarki łańcuchowe, dmuchawy do liści, podkaszarki i kosiarki do trawy, kosy spalinowe oraz nożyce do żywopłotu. Jako warianty napędu można wybrać silniki elektryczne lub spalinowe.

Niezbędne narzędzia Verto do pracy w ogrodzie

Ocena: 3,8/5
Pięknie zadbany ogród to taki dodatkowy salon, w którym możemy spędzać czas, gdy pogoda nam na to pozwala. Kojarzy nam się z odpoczynkiem, śpiewem ptaków i mnóstwem kwitnących, różnokolorowych kwiatów. Jednak, aby faktycznie tak było, trzeba poświęcić mu sporo czasy w ciągu całego roku, a wiosna w tym przypadku jest szczególnym okresem, wymagającym najwięcej pracy.

Jaka podkaszarka elektryczna? Ranking podkaszarek do ogrodu

Ocena: 3,7/5
Szukasz podkaszarki elektrycznej do pielęgnacji niewielkich ogrodów? Przygotowaliśmy ranking podkaszarek elektrycznych o mocy ok. 400W dedykowanych do małych i średnich ogrodów. W przypadku większych areałów lepszym rozwiązaniem będzie kosa spalinowa.

Jaką podkaszarkę wybrać? Ranking podkaszarek elektrycznych wg klientów narzedzia.pl

Ocena: 3,3/5
Chcesz kupić podkaszarkę elektryczna i nie wiesz, jaką wybrać? Zobacz najnowszy ranking, który przygotowaliśmy w oparciu o opinie użytkowników. Najlepsze opinie zebrała podkaszarka Gardena EasyCut 400/25. Zaszczytne miejsce drugie przypadło podkaszarce elektrycznej Bosch ART 26 COMBITRIM. Miejsce trzecie to podkaszarka Makita UR 3000.

Jaką kosiarkę wybrać? – poradnik

Ocena: 4,2/5
Przygotowaliśmy dla Państwa krótki poradnik, który pomoże wybrać kosiarkę odpowiednią dla Państwa potrzeb i oczekiwań.

Jak dobrać odpowiednią żyłkę do kosy?

Ocena: 2,6/5
Podczas cięcia trawy nie tylko sama podkaszarka jest ważna, ale także odpowiednio dobrane narzędzie robocze. Skupimy się zasadniczo na cięciu żyłkami nylonowymi, które używa się do cięcia traw i drobnych roślin.

Podkaszarka elektryczna czy spalinowa?

Ocena: 3,3/5
Podkaszarki, to narzędzia niezbędne podczas pielęgnacji trawnika. Przeznaczone są do koszenie trawy lub mniejszych zarośli bez względu na ukształtowanie terenu. Wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów, firmy zajmujące się uprawą terenów zielonych, jak i amatorów prac w ogrodzie. Kosy dzielą się na elektryczne i spalinowe, pokażemy zastosowanie poszczególnych rodzajów kos.

Innowacyjne podkaszarki Bosch - ART 23-18 LI i ART 26-18 LI

Ocena: 4,3/5
Nowe podkaszarki akumulatorowe Bosch – teraz z wyjątkowo trwałymi nożami Durablade gwarantują wysoką jakość cięcia i maksymalny komfort pracy. Podkaszarki wyposażone są w z akumulator 18V o pojemności 1,5Ah. Niska waga i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają obsługę podkaszarki. Nowe narzędzia ogrodowe powiększają system akumulatorowy 18V „Power4All“.

Kolejne nowości ITAMATI

Marka ITAMATI nie poprzestaje – wciąż się rozwija. Świadczą o tym chociażby kolejne narzędzia, które właśnie pojawiły się na rynku. Poszerzono asortyment o narzędzia ogrodnicze – nożyce do trawy i krzewów, podkaszarkę i aerator-wertykulator, a także o dwie ostrzałki elektryczne – do nożycy oraz ostrzałkę do łańcuchów. Jesień 2013 obfituje w nowości ITAMATI.
Strona 1 z 2