Myślisz, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? Nic bardziej mylnego! Wyprowadzimy Cię z błędu. Przedstawiamy wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne PMF 190 E BOSCH imponujące bogactwem zastosowań.

Chcesz mieszkać tak, jak lubisz? Z wielofunkcyjnym urządzeniem PMF 190 E to bardzo proste. Bez problemy wykonasz każde cięcie, zeszlifujesz i oczyścisz powierzchnię. Marzy Ci się szybkie odnowienie łazienki? Wielofunkcyjne urządzenie marki Bosch pozwoli Ci usunąć starą fugę, oczyścić powierzchnię z kleju do płytek, dociąć glazurę. Znudziła Ci się komoda w salonie? Nadaj jej nowego blasku przy pomocy PMF 190 E. Chcesz położyć nową wykładzinę? Z PMF 190 E oczyścisz powierzchnie po starej. Z tym wielofunkcyjnym urządzeniem urzeczywistnisz marzenie o pięknym mieszkaniu.

 

Mistrz precyzji

PMF 190 E jest niekwestionowanym mistrzem wśród narzędzi do majsterkowania. To wielofunkcyjne urządzenie BOSCH pozwoli Ci wykonać wyjątkowo precyzyjne cięcie. Dotarcie w narożniki i zakamarki nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Nowoczesna i kompaktowa konstrukcja PMF 190 E ułatwi Ci pracę w miejscach bardzo trudno dostępnych. Atuty urządzenia dają się zauważyć głównie podczas obrabiania miejsc znajdujących się tuż przy podłodze lub ścianie.

Oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne okaże się niezbędne, gdy przyjdzie przeciąć płytki podłogowe, materiał izolacyjny na poddaszu, oczyścić starą fugę i wiele innych. PMF 190 E pomoże Ci szybko uporać się z pracą w miejscach, gdy inne urządzenia zawodzą. Narzędzia wielofunkcyjne Bosch w ekstremalnie trudnych sytuacjach pokaże, na co je stać. Dzięki niemu wykonasz pracę szybciej i zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu. Czasu, który możesz poświęcić na korzystanie z efektów pracy.

 

PMF 190 E zawalczy z...


a)      Metalem

W starciu z PMF 190 E nawet metal nie ma szans! Narzędzia wielofunkcyjne Bosch szybko i bez trudu poradzą sobie z wystającymi gwoździami. Pozwoli Ci przyciąć rurę, wyciąć otwór w metalowej blasze, dopasować profil. Okaże się niezastąpiony, gdy zechcesz odnowić balustradę. Szlifowanie kształtów i załamywanie krawędzi oraz zaokrąglanie i nadawanie kształt nie stanowi problemu dla PMF 190 E.

 

b)      Drewnem

PMF 190 E upora się z każdym rodzajem drewna. Szeroki wachlarz osprzętu, który staje się bronią wielofunkcyjnego urządzenia umożliwia wykonanie cięcia wgłębnego. Pracując z PMF 190 E BOSCH osiągniesz optymalne rezultaty pracy. Bez problemu wytniesz otwór pod okucia w drzwiach, dotniesz listwę podłogową, odnowisz meble, położysz podłogę na trasie. Szlifowanie belek i desek oraz wyrównywanie nierówności na drewnie to sama przyjemnośc z wielofunkcyjnym urządzeniem BOSCH.

 

c) Twardym podłożem, ceramiką i fugą

PMF 190 E ułatwi Ci pracę w twardym podłożu. Z powodzeniem usuniesz stare fugi, a także poradzisz sobie z cięciem płytek ściennych. PMF 190 E wytnie również rowek w betonie komórkowym. Z tym wielofunkcyjnym urządzeniem oczyścisz powierzchnie z zaprawy i kleju do płytek, kleju do wykładzin dywanowych oraz pozostałości betonu.

 

Niekwestionowany zwycięzca

Szeroki zakres możliwych zastosowań sprawia, że PMF 190 E wygra na każdym polu bitwy. Narzędzie wielofunkcyjne można wykorzystać do wszystkich prac domowych i prac ogrodowych. Wielofunkcyjne urządzenie PMF 190 E pomoże Ci szybko, sprawnie i efektywnie zrealizować wiele ciekawych pomysłów. Drewno, tworzywa sztuczne, metal, kamień – dzięki szerokiemu wachlarzowi zastosowań, jakie daje PMF 190 E wszystkie czynności w Twoim domu i ogrodzie staną się łatwe do wykonania.

Praca z urządzeniem to czysta przyjemność, a efekty działań zaskoczą nie tylko Ciebie, ale również Twoich domowników i gości. Dzięki PMF 190 E zostaniesz mistrzem cięcia, szlifowania i polerowania. Wszechstronne urządzenie okaże się niezbędne obojętnie, czy trzeba zastąpić wykładzinę pięknym parkietem, odnowić fugi w łazience czy wreszcie odrdzewić poręcze na balkonie – szybko i w łatwy sposób uporasz się z każdą pracą w domu.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane