Po co fachowcowi plecak? Do narzędzi, aby jak najsprawniej i jak najszybciej przetransportować urządzenia w takiej ilości i o takim ciężarze, który sprawiałby niemałe kłopoty przy próbie dźwigania ręcznego

Kup w Narzedzia.pl
Plecak narzędziowy Neo 84-304
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
146

Stanley Black&Decker to nowo powstała, bo w 2010 roku, firma złożona z oddzielnie dotychczas działających, a w branży (elektro)narzędziowej bardzo rozpoznawalnych przedsiębiorstw Stanley i Black&Decker.

 

Poszerza ona swoją ofertę o plecak FatMax na kołach (79-215). Modyfikacje wprowadzono specjalnie dla osób, które cenią w swojej pracy szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce oraz wygodę przechowywania i transportu zarówno lekkich i cięższych sprzętów. 3 komory plecaka wyposażono w łatwe do wypięcia przegrody. Każda może służyć za organizer na drobne narzędzia: klucze, wkrętaki lub śrubokręty. Cały plecak posiada 50 kieszonek o różnych rozmiarach co pozwala zmieścić w nim wszystkie niezbędne przyrządy do pracy. Dodatkowo model ten wyposażono w dwie kieszenie: pierwszą na rzeczy osobiste oraz drugą wyposażoną w usztywnienie chroniące elektronarzędzia lub laptop przed zniszczeniem. Podwójny zamek błyskawiczny pozwala na łatwy dostęp z każdej strony i daje możliwość pełnego otwarcia plecaka.

 

Plecak narzędziowy Stanley FatMax z kołami został wykonany z mocnego nylonu (600 x 600 Denier), dzięki czemu nie przeciera się i nie niszczy. Miękkie podbicie na plecach i ergonomicznych ramionach zapewnia komfort podczas noszenia oraz zapobiega odgnieceniom. Dno plecaka dodatkowo zabezpiecza nieprzemakalna warstwa, która chroni narzędzia przed wilgocią. Teleskopowa rękojeść pozwala na szybki i sprawny transport na kołach, nawet, gdy plecak jest bardzo ciężki. Wielkość poszczególnych kieszonek oraz komór została dostosowana do rozmiarów najczęściej używanych narzędzi, dzięki czemu plecak Stanley FatMax umożliwia transport zarówno małych przedmiotów, jak i dużych urządzeń, takich jak wiertarka lub szlifierka. Jego wymiary to36x23x54 cm.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane