Oferta firmy Bosch dla profesjonalistów to także modele pilarek tarczowych wyposażonych w szyny prowadzące. Rozwiązanie to umożliwia precyzyjne prowadzenie i bezproblemowe cięcie prostoliniowe i pod kątem.

Kup w Narzedzia.pl
Szyna prowadząca Bosch FSN 1100
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
302,49
Szyna prowadząca Bosch FSN 1600
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
384,49
Szyna prowadząca Bosch FSN 2100
dostawa
wysyłka
8-11 dni
648,99

Precyzyjne cięcie – teraz to możliwe dzięki nowemu systemowi szyn prowadzących FSN Professional w połączeniu z nowymi modelami pilarek tarczowych GKS 55 GCE Professional i GKS 85 G Professional firmy Bosch. Doskonale dopasowane do siebie szyny i narzędzia pozwalają na szybkie wykonywanie wysokiej jakości cięć oraz łatwe transportowanie całego zestawu.

Wydajne urządzenie – do użytku z szynami prowadzącymi Fot. BoschSystem szyn prowadzących FSN Professional oferuje długości od 800 do 3100 mm, odpowiedni osprzęt oraz materiały eksploatacyjne, np. krawędziową listwę przeciwodpryskową, taśmy antypoślizgowe i nakładki z tworzywa sztucznego. Szczególnie praktyczny jest element łączący FSN VEL Professional, który zapewnia stabilne, szybkie i dokładne łączenie kilku szyn. Przy jego pomocy można zamocować do szyny także szynę kątową FSN WAN Professional i wykonywać dzięki temu cięcia pod kątem dobranym na szynie kątowej. Listwa przeciwodpryskowa na krawędzi szyn służy jako zabezpieczenie przed wyszczerbianiem się powierzchni materiału, zwłaszcza pokrytego warstwą lakieru lub farby, i gwarantuje czystą krawędź cięcia. Taśmy antypoślizgowe zapobiegają przemieszczaniu się materiału i stanowią uzupełnienie systemu prowadnic.

Wydajne urządzenie – do użytku z szynami prowadzącymi Fot. BoschPilarki tarczowe optymalnie dopasowane do systemu szyn prowadzących
Pilarki tarczowe GKS 55 GCE Professional oraz GKS 85 G Professional są optymalnie przystosowane do pracy z systemem szyn prowadzących. Wytrzymała stopa z odlewu aluminiowego ma dwa precyzyjnie wyfrezowane rowki prowadzące, dzięki którym narzędzia są kompatybilne z systemem szyn FSN firmy Bosch lub prowadnicami innych producentów. Punkt pochylenia piły został zaprojektowany w taki sposób, że przy cięciach do 45º krawędź cięcia jest zawsze ta sama i znajduje się tuż obok szyny. Do cięć ukośnych nie jest potrzebny adapter. Szybkie tempo cięcia w pilarce GKS 55 GCE Professional zapewnia silnik o mocy 1350 W z systemem Constant Electronic. Model GKS 85 G Professional z silnikiem 2200 W pozwala ciąć jeszcze grubsze materiały (85 mm).

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz