Pilarka tarczowa GKS 18 V-LI Professional i piła szablasta GSA 18 V-LI Professional firmy Bosch zapewniają maksymalną wydajność i mobilność w trakcie pracy. Naładowany do pełna akumulator litowo-jonowy Premium 18 V o pojemności 2,6 Ah wystarcza w przypadku pilarki tarczowej do przycięcia maks. 50 płyt wiórowych (900 x19 mm), a w przypadku piły szablastej – do przycięcia 100 belek świerkowych (100 x 100 mm). Nowe piły Bosch odznaczają się wydłużoną żywotnością dzięki systemowi ochrony silnika EMP (Electronic Motor Protection), który automatycznie wyłącza silnik w przypadku zablokowania się narzędzia w materiale, zapobiegając jego spaleniu.

Pilarka tarczowa GKS 18 V-LI Professional z tarczą o średnicy 165 mm i głębokości cięcia 52 mm jest przeznaczona do wymagających prac wykonywanych na budowach przez stolarzy, murarzy czy dekarzy, ale także przez konstruktorów stoisk targowych. Urządzenie oferuje dobrą widoczność tarczy oraz linii cięcia. Dokładność cięcia i komfort użytkowania zapewniają: solidna podstawa, okładziny Softgrip na obu rękojeściach, ergonomiczna konstrukcja i ciężar wynoszący zaledwie 4,1 kg.

Piła szablasta GSA 18 V-LI Professional oferuje dwie prędkości skokowe:

2 400 skoków na minutę przy cięciu metalu i 2 700 skoków na minutę przy cięciu drewna. Dzięki maksymalnej długości cięcia wynoszącej 250 milimetrów jest idealnym narzędziem dla elektroinstalatorów, monterów instalacji gazowych i wodno-kanalizacyjnych oraz dla monterów okien, stolarzy i innych pracowników budowlanych. Łatwą pracę zapewnia ergonomiczna, miękka rękojeść oraz niewielki ciężar wynoszący zaledwie 3,4 kg. Obudowa przekładni jest wykonana z odlewu aluminiowego i odznacza się dużą wytrzymałością. Włącznik z regulacją prędkości umożliwia precyzyjne nacinanie. Dzięki systemowi montażu SDS wymiana brzeszczotów jest bardzo sprawna.

Nowe piły Bosch są wyposażone w walizkę narzędziową, 1-godzinną ładowarką oraz 2 akumulatory.
Dane techniczne GKS 18 V-LI Professional
Napięcie akumulatora - 18 V
Pojemność akumulatora - 2,6 Ah
Maks. głębokość cięcia - 52 mm
Maks. głębokość cięcia przy 45° - 40 mm
Średnica tarcz - 165 mm
Średnica otworu wewn. tarczy - 20 mm
Masa - 4,1 kg
Dane techniczne GSA 18 V-LI Professional
Napięcie akumulatora - 18 V
Pojemność akumulatora - 2,6 Ah
Maks. długość cięcia - 250 mm
Prędkość skokowa
• przy cięciu drewna
• przy cięciu metalu
2 700 min-1
2 400 min-1
Uchwyt narzędziowy - SDS
Masa- 3,4 kg

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane