Jeżeli szukasz pilarki tarczowej do drewna dla majsterkowicza i masz problem z dokonaniem wyboru, to warto abyś zapoznał się z jednym z modeli marki Graphite. Pilarka tarczowa 58G488 trafiła w ręce użytkownika, który poddał urządzenie testom, prezentując jego plusy i minusy. Urządzenie sprawdziło się przy cięciu desek i płyt o różnej grubości, dając zadowalające rezultaty pracy.

Kup w Narzedzia.pl
Pilarka tarczowa Graphite 58G488
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
389,99

Wyposażenie pilarki tarczowej

Pilarka tarczowa 58G488 Graphite jest dostarczana w mocnej walizce, dzięki czemu transport i przechowywanie nie sprawia problemu. Walizka została zaopatrzona w metalowe zatrzaski, dzięki którym mamy pewność, że nie otworzy się podczas przewożenia sprzętu w miejsce pracy. Do pilarki dołączono dwie tarcze do drewna, przy czym jedna z nich jest już zamontowana na urządzeniu. Zapasowa tarcza to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż każdy osprzęt się kiedyś zużyje i trzeba go wymienić na nowy. 

pilarka tarczowa

Zobacz także: wyposażenie do pilarek tarczowych

Funkcjonalność

Pilarka tarczowa z prowadnicą 58G488 Graphite posiada wiele udogodnień, dzięki którym praca jest szybka i precyzyjna. Sprawdziła się przy cięciu desek i płyt. Na początek warto zwrócić uwagę na możliwość cięcia wzdłużnego, poprzecznego i pod kątem. Kąt nachylenia tarczy ustawia się w prosty sposób za pomocą pokrętła. Maksymalny kąt, pod jakim możemy ustawić pilarkę, wynosi 45 stopni. Dużym plusem jest również możliwość ustawienia głębokości cięcia. Odpowiednie wysunięcie tarczy pozwala wykonać nacięcie, a nie całkowite przecięcie deski. Przy cięciu wzdłużnym maksymalna głębokość wynosi 65mm, natomiast przy cięciu pod kątem 43mm. Pilarka tarczowa ręczna Graphite została wyposażona w blokadę tarczy, która ułatwia wymianę osprzętu. Pilarka ręczna 58G488 to urządzenie sieciowe, w związku z tym warto wspomnieć również o kablu, który jest na tyle długi, że praca pilarką jest swobodna i nie ogranicza ruchów operatora w trakcie cięcia. Zaletą jest także odciąg wiórów, dzięki czemu łatwo oczyścimy miejsce pracy z powstałego urobku.

58g488

Warto przeczytać: Na co zwrócić uwagę kupując piłę ręczną?

Pilarka tarczowa - krótkie podsumowanie

  • 58G488 Graphite sprawdzi się przy cięciu w linii prostej oraz pod kątem
  • Idealne narzędzie dla majsterkowiczów
  • Długi kabel pozwala na swobodną pracę
  • Odciąg wiórów to czysta praca
  • Urządzenie sieciowe jest zawsze gotowe do działania
  • Pilarka tarczowa 58G488 jest dostarczana z dwoma tarczami, prowadnicą i walizką transportową 
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Slawek 2021-03-09

    Jaki odciąg? Tu nie da się łatwo go podłączyć.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane