Jaką pilarkę tarczową wybrać?

Masz problem z prostolinijnym, precyzyjnym cięciem drewna? Pilarka tarczowa pomoże Ci wykonać każde takie zadanie. Mimo, że zazwyczaj stosuje się ją do materiałów drewnopochodnych, z odpowiednim asortymentem można używać jej także do tworzyw sztucznych i niektórych metali lekkich.

Piła szablasta PSA 18 LI i pilarka tarczowa PKS 18 Li powieksza system narzędzi akumulatorowych 18V

Do systemu narzędzi akumulatorowych Bosch 18V dołączyły kolejne nowości: piła szablasta PSA 18 LI i pilarka tarczowa PKS 18 LI. Tym samym system Bosch 18V obejmuje ponad 10 elektronarzędzi do domu i ogrodu, zasilanych wspólnym, wymiennym akumulatorem litowo-jonowym 18V.

Pilarka czy wyrzynarka – czym ciąć?

Zastanawiasz się czy sięgną po wyrzynarkę czy pilarkę? Nie można jednoznacznie ocenić, które narzędzie jest lepsze czy bardziej praktyczne. Należy zatem zastanowić się nad każdym z nich, odkryć możliwości jakie oferują i odpowiednio dobrać narzędzie do planowanej pracy.

Mini pilarka ręczna PKS 16 Multi Bosch - możliwości wyrzynarki, efekt pilarki

Na rynku elektronarzędzi pojawiła się pilarka PKS 16 Multi to niezwykle wszechstronne urządzenie przeznaczone do precyzyjnego cięcia drewna, tworzyw sztucznych, szkła akrylowego i płyt gipsowo-kartonowych, a także płytek ceramicznych i metalu. PKS 16 Multi Bosch - możliwość jak wyrzynarka a efekty jak pilarka. Specjalnie opracowane tarcze tnące zapewniają czyste cięcie bez wyszczerbień.

Cięcie metalu bez iskrzenia - Piła do cięcia stali GCD 12 JL Bosch Professional

Już w październiku 2013 Bosch wprowadza na rynek kolejną nowość - piła do cięcia stali GCD 12 JL Professional. Piła GCD 12 JL Bosch jest wyposażone w specjalną tarczę pilarską Bosch Expert for Steel umożliwiającą szybkie i beziskrowe cięcia metalu. Piła do cięcia stali Bosch Professional posiada również wbudowany laser ułatwiający bardzo precyzyjne wykonywanie cięć. W najnowszym modelu ryzyko powstawania przebarwień i zadziorów na ciętym materiale zredukowano do minimum, co znacząco ogranicza nakłady pracy związane...

Sprawdzamy możliwości akumulatorowej pilarki tarczowej HS300DW Makita

Postanowiliśmy poddać testom pilarkę tarczową HS300DW Makita. "Mała, lekka, poręczna pilarka akumulatorowa o zadziwiających możliwościach" - tak określa ją niezależny ekspert.

Pilarki tarczowe i ich zastosowanie

Pilarka tarczowa poradzi sobie z cięciem drewna, płytek ceramicznych, betonu, aluminium, będzie wsparciem podczas prac na budowie, w warsztacie, stolarni czy w domowym majsterkowaniu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model do naszych zapotrzebowań

Pilarki tarczowe z szynami prowadzącymi firmy Bosch

Oferta firmy Bosch dla profesjonalistów to także modele pilarek tarczowych wyposażonych w szyny prowadzące. Rozwiązanie to umożliwia precyzyjne prowadzenie i bezproblemowe cięcie prostoliniowe i pod kątem.

Pilarka tarczowa - jak ją dobrze wybrać ?

Dobór pilarki tarczowej, jak i każdego innego narzędzia, to niełatwe zadanie. Wymaga dokładnego przeanalizowania wielu właściwości danych urządzeń. Jakie konkretnie są to właściwości?
Strona 2 z 2