Wiosenne i letnie prace ogrodowe wymagają niejednokrotnie użycia odpowiednich narzędzi. Do szybkiego i łatwego cięcia drewna wygodnie zastosować sekator łańcuchowy Alligator™ firmy Black & Decker.

Kup w Narzedzia.pl
Piła łańcuchowa BlackDecker GK1000
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
wtorek
429

Pilarka łańcuchowa GK1000Wycinanie suchych gałęzi oraz kształtowanie korony drzew zazwyczaj wykonujemy przy pomocy sekatora bądź piły do drewna. Często jednak praca tymi narzędziami bywa męcząca, a także pochłania dużo czasu. Black & Decker przygotował innowacyjne urządzenie łączące cechy wymienionych narzędzi – sekator łańcuchowy Alligator™. Dzięki niemu praca w ogrodzie jest o wiele przyjemniejsza i przede wszystkim bardziej efektywna.

GK1000 Pilarka łańcuchowa ALLIGATOR

 

Alligator™ Black & Decker GK1000 zapewnia osiągi pilarki łańcuchowej, będąc równie wygodny w obsłudze, jak sekator ręczny. To nowatorska konstrukcja, która jest przede wszystkim łatwa w użyciu i niezwykle praktyczna. Cięcie drewna, tak jak w zwykłym sekatorze, odbywa się poprzez zbliżanie rękojeści ku sobie.

Jednak w przeciwieństwie do tradycyjnego narzędzia, drewno nie jest cięte przez standardowe ostrza, a poprzez element tnący, taki sam, jak w pilarce łańcuchowej. Dzięki temu praca ta nie wymaga użycia dużego nakładu siły ponieważ całe zadanie wykonuje obracający się łańcuch. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie wysokiej precyzji cięcia oraz eliminuje zmęczenie podczas pracy. Niewielka masa urządzenia wynosząca 3kg, kompaktowe wymiary oraz niski poziom natężenia hałasu (87dB) zapewniają wygodę i komfort pracy z urządzeniem.

GK1000 Pilarka łańcuchowa 

Wytrzymały, akumulatorowy silnik urządzenia o mocy 550W, osiągający prędkość 2,3 m/s oraz prowadnica o długości 15 centymetrów, pozwalają na pewne cięcie gałęzi o średnicy od 2,5 do 10 centymetrów. Samoczynne smarowanie prowadnic zapewnia prawidłową pracę narzędzia oraz wydłuża jego żywotność. Producent zadbał również o bezpieczeństwo użytkowników poprzez zastosowanie podwójnego wyłącznika bezpieczeństwa. Natomiast opatentowany system szczęk oraz specjalna osłona chronią użytkownika przed poruszającym się łańcuchem.

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Alligator GKC 1000

 

 Na sytuacje kiedy nie posiadamy bezpośredniego dostępu do prądu Black & Decker przygotował również model akumulatorowy. Z tym narzędziem użytkownik nie musi już mieć na uwadzę kabla wiszącego podczas cięcia. Nie jest również ograniczony jego długością. Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Alligator GKC 1000 została wyposażona w solidny 18V akumulator o pojemności 1.5Ah. Masa narzędzia akumulatorowego jest minimalnie większa od sieciowego - tylko 3,8kg.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Olek 2012-10-29

    Bardzo dobra piła tarczowa!

Dodaj komentarz
* Pola wymagane