Dremel ® DSM20 ™ to najnowsze narzędzie w ofercie linii narzędzi kompaktowych marki Dremel. Piła ręczna posiada silnik o mocy 710 W i pozwala na cięcie na głębokość nawet 20 mm w większości materiałów wykorzystywanych podczas domowych napraw, czy też kreatywnych projektach dekoracyjnych. Narzędzie sprawdzi się przy cięciu drewna, tworzyw sztucznych, metalu i płytek ceramicznych.

Kup w Narzedzia.pl
68,99
43,85
43,85
43,99
43,85
Zestaw wielofunkcyjny Dremel 26150687JA
dostawa
wysyłka
8-11 dni
94,49

Dremel DSM20 ™ z systemem tarcz ściernych Fot. DremelNowa piła Dremel ® DSM20 ™ jest narzędziem przyjaznym użytkownikom i bardzo łatwym w obsłudze. Sprawdzi się podczas realizacji projektów renowacyjnych i konserwacyjnych. W skład zestawu wchodzi szeroka gama akcesoriów i przystawek ułatwiających wykonanie różnorodnych zadań w warsztacie, czy też domu i ogrodzie.
Dremel DSM20 pozwala na skrócenie i usprawnienie codziennych zadań dzięki doskonałej widoczności linii cięcia, którą zapewnia konstrukcja narzędzia.
Dremel DSM20 gwarantuje uzyskanie precyzyjnego cięcia bez odprysków również dzięki innowacyjnej technologii tarcz ściernych. Narzędzie nie wymaga dodatkowej osłony osprzętu, który zgodnie z normami EN jest konieczny w przypadku wszelkich innych produktów tego typu (współpracujących z tarczami zębatymi).
Piła Dremel DSM20 pozwala na precyzyjne i proste cięcia, które przebiegają gładko, blisko powierzchni lub w głąb materiału bez zagrożenia odbiciem. Bardzo dobre efekty można również uzyskać podczas cięć wgłębnych, co zapewnia zastosowanie innowacyjnej technologii tarcz ściernych Dzięki temu, z pomocą piły ręcznej Dremel można ciąć różnorodne materiały, poczynając od drewna przez metal, beton i płytki podłogowe.


Piła ręczna DSM20 ™ z systemem tarcz ściernych Fot. DremelNowa piła Dremel jest łatwa w obsłudze przy użyciu jednej ręki, zaś praktyczne tarcze ścierne pozwalają  na jednoczesne przesuwanie do przodu i do tyłu, w zależności od zadania. Dodatkowo, wymiana akcesoriów w DSM20 jest niezwykle prosta przy użyciu przycisku blokady tulei. Narzędzie zostało wyposażone w silnik o mocy 710 W. Co więcej, precyzyjna regulacja głębokości cięcia (do 20 mm) pozwala ją dostosować do potrzeb.
Piła ręczna doskonale sprawdzi się podczas remontu domu, montażu szaf, cięcia płyt kartonowo-gipsowych i drewna, jak również w trakcie wszelkich prac typowo
remontowych i konserwacyjnych. Pozwoli ona przyspieszyć prace związane z instalacją płytek ściennych i podłogowych, armatury w kuchni i łazience, a nawet przy montażu nowych schodów.

 

Akcesoria i dodatki
Piła ręczna DSM20 Dremel dostępna jest wraz z linią akcesoriów i dodatków, które zwiększają jej funkcjonalność. W skład zestawu wchodzą:

  • uniwersalna tarcza węglikowa DSM500 służąca do cięcia miękkiego i twardego drewna, sklejki, kompozytów, podłóg laminowanych, płyt gipsowo-kartonowych i PCV;
  • wzmocniona tarcza do metalu i plastiku DSM510 do cięcia płyt pilśniowych, miedzi, akrylu, winylu i wielu innych materiałów;
  • wzmocniona tarcza DSM520 do cięcia betonu i kamienia;
  • tarcza diamentowa DSM540 służąca do cięcia płytek podłogowych, płytek ceramicznych, marmuru, betonu, cegły, porcelany i płytek ceramicznych;
  • uniwersalna tarcza węglikowa DSM600 do cięć przy powierzchni jest przeznaczona do wykonywania cięć prostych, wgłębnych i powierzchniowych w drewnie i innych miękkich materiałach – specjalny kształt tarczy pozwala na cięcie tuż przy powierzchni;

Przy realizacji precyzyjnych projektów warto skorzystać z dodatkowych przystawek:

  • prowadnicy krawędziowej do cięcia materiałów szerszych niż 17 cm;
  • przystawki do cięcia pod skosem DSM840 do przecinania w linii prostej lub po przekątnej pod kątem 45°;
  • przystawki do precyzyjnego cięcia 2 x 4 pozwala na podwojenie głębokości cięcia bloczków drewnianych 2 x 4;

 

Zestaw DSM20 dostępny w Polsce od marca 2012
W skład zestawu wchodzą: piła ręczna Dremel DSM20, 1 tarcza DSM500, 3 tarcze DSM510, adapter do podłączenia odkurzacza, prowadnica krawędziowa, przystawka do precyzyjnego cięcia 2 x 4 oraz płyta DVD z przykładowymi projektami. Cały zestaw jest zapakowany w praktyczną skrzynkę.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane