Piła łańcuchowa AKE 30 S - z jej pomocą wykonasz mnóstwo prac wokół domu czy w ogrodzie. A dla posiadacza kominka, któremu przydaje się każda ilość pociętego drzewa, taka piła to naprawdę ogromne ułatwienie. Zobacz sam!

Bardzo lekka i łatwa w obsłudze łańcuchowa piła elektryczna AKE 30 S przeznaczona jest do przydomowych amatorskich zastosowań. Rewelacyjnie nadaje się do cięcia drewna na opał do pieca czy kominka. Odda również cenne usługi w pielęgnacji przydomowego sadu lub ogródka rekreacyjnego. Z piły będą również zadowoleni majsterkowicze chcący wybudować altanę lub domek na drzewie. Beznarzędziowa obsługa znacznie przyspiesza i ułatwia pracę. Wszystkie ważne elementy oznaczone kolorem czerwonym, co zapewnia łatwą wzrokową kontrolę najważniejszych elementów. Duże rozmiary pokręteł zapewniają solidny chwyt, a przez to mocne dokręcenie elementu. Obudowa piły łańcuchowej Bosch AKE 30 S wykonana z tworzywa sztucznego jest lekka i zarazem odporna na uderzenia.

Odpowiedzialne za bezpieczeństwo elementy oznaczone kolorem czerwonym


Wlew oleju umieszczony w przemyślanym miejscu ułatwiającym dolewanie


Duży czytelny wskaźnik poziomu oleju ułatwia kontrolęPoprzecznie zamocowany silnik znacznie zmniejsza straty mocy wewnątrz piły


Możliwość postawienia piły w poziomie znacznie ułatwia montaż, demontaż oraz regulację


Elektryczna piła łańcuchowa do przydomowych zastosowańDobrze sprawdzi się podczas cięcia drzewa do pieca czy kominkaPosiada zabezpieczenie przed przypadkowym wyrwaniem przewodu zasilającego z przedłużaczaŁatwa w montażu i demontażuBeznarzędziowy system naciągu łańcucha znacznie ułatwia pracę. Jednocześnie prosta konstrukcja ułatwia czyszczenie

Zestaw zawiera: piłę, prowadnicę, łańcuch, osłonę prowadnicy

Zalety:

  • Beznarzędziowa obsługa
  • Solidny i prosty mechanizm naciągu łańcucha
  • Lekka
  • Lekko i precyzyjnie działający hamulec
  • Szerokie zęby ułatwiające cięcie
  • Łatwa w czyszczeniu
  • Ważne elementy w kolorze czerwonym

Wady:

  • Brak w zestawie pilnika do ostrzenia łańcucha

Podsumowanie

Godnym pochwały jest wlew oleju do smarowania łańcucha - umieszczony w praktycznym miejscu gwarantuje wygodnie uzupełnienie oleju niezbędnego do prawidłowego smarowania łańcucha tnącego. Również wskaźnik poziomu oleju umieszczony jest w dobrze widocznym miejscu, co zapewnia łatwą kontrolę poziomu oleju. Dzięki poprzecznemu umiejscowieniu silnika zostały ograniczone straty mocy wewnątrz piły. Jednocześnie płaska strona silnika pozwala na wygodne poziome ustawienie piły łańcuchowej Bosch. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia montowanie lub demontowanie piły oraz pomaga w czyszczeniu. System napinania łańcucha oraz zespół napędowy nie mają zbędnych zakamarków, co znacznie przyspiesza i ułatwia czyszczenie piły łańcuchowej AKE 30 S. Solidna osłona prowadnicy wykonana z tworzywa sztucznego zabezpiecza AKE 30 S Bosch przed uszkodzeniem oraz zabrudzeniem w czasie, gdy piła nie jest używana. Dobrze wyprofilowane rękojeści ułatwiają pracę AKE 30 S Bosch.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane