Piła łańcuchowa 0780 firmy Skil to idealne rozwiązanie do szybkiego i skutecznego piłowania pni i gałęzi drzew, belek drewnianych i desek. A po zakończonej pracy kompaktowa konstrukcja z systemem łatwego przechowywania pozwoli zaoszczędzić miejsce w ogrodowej komórce.

Dzięki dużej mocy - 2000 W i długiej, 35-centymetrowej prowadnicy, Model Piły spalinowej Skil 0780 pozwala szybko uporać się z wszelkimi pracami wymagającymi cięcia, z jakimi codziennie mamy do czynienia w ogrodzie.
Zastosowanie systemu napinania łańcucha SDS sprawia, że regulacja i wymiana łańcucha jest prosta, nie zabiera dużo czasu i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi.
Ergonomiczna, dobrze wyważona konstrukcja zapewnia łatwą obsługę z możliwością wygodnego chwytu zarówno w przypadku cięcia w poziomie jaki i w pionie. Łańcuch zatrzymuje się praktycznie natychmiast po zwolnieniu przełącznika spustowego lub w przypadku odrzutu. Metalowy zderzak kolcowy u nasady prowadnicy zapewnia bezpieczne unieruchomienie obrabianego elementu i stabilne cięcie.
Silnik o dużej mocy 2000 W zapewnia doskonałe cięcie, piła charakteryzuje się łatwą wymianą i regulacją łańcucha: dodatkowe narzędzia nie tu są potrzebne.
Koncepcja „ŁATWEGO PRZECHOWYWANIA“ umożliwia staranne przechowywanie oraz pozwala zaoszczędzić miejsce po pracy urządzeniem, a wysokiej jakości łańcuch i prowadnica (firmy Oregon) oraz ergonomiczna konstrukcja, z wygodnym uchwytem zapewniającym łatwe cięcie w poziomie. W pile łańcuchowej 0780 Skil zastosowano system szybkiego zatrzymania i hamulec przeciwodrzutowy oraz utomatyczne smarowanie łańcucha. Metalowe kolce zapewniają optymalne ustawienie w obrabianym materiale. Na wyposażeniu standardowym piły 0780 znajdują się: uchwyt wraz z dodatkowym zaczepem umożliwiającym bezpieczne przechowywanie, łańcuch, prowadnica, oraz osłona łańcucha.
(Źródło: Skil opr. joter)

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane