Marka Bosch wychodzi naprzeciw bardzo wymagających klientów i wyposaża swoje produkty w najnowsze technologie. Niezaprzeczalnym przykładem innowacyjnych rozwiązań są nowe dalmierze laserowe PLR 30C i PLR50C, dzięki którym dokonywanie pomiarów staje się proste i szybkie. Mierniki Bosch wyposażono w darmową aplikację Measure&Go, dzięki której prześlemy dokonane pomiary na smartfon czy tablet, mając pewność, że zostały utrwalone i będą dostępne w każdym momencie.

Kup w Narzedzia.pl
Dalmierz laserowy Bosch PLR 30C
dostawa
wysyłka
8-11 dni
309

Dla kogo?

Dalmierze laserowe Bosch PLR 30C i PLR 50C zostały zaprojektowane z myślą o usprawnieniu wielu amatorskich prac wykonywanych w domowym zaciszu. Teraz każdy majsterkowicz i każda „złota rączka” dokona precyzyjnych pomiarów, które ułatwią montaż szafki, wyliczenie materiałów potrzebnych na nową podłogę w pokoju czy odpowiednie ustawienie sprzętów.

Innowacyjne rozwiązania

Zarówno PLR30C, jak i PLR50C zostały wyposażone w dotykowe, kolorowe wyświetlacze, które sprawiają, że obsługa mierników i odczyt wyników przebiega bardzo sprawnie. W dobie urządzeń z dotykowymi ekranami jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż przypomina obsługę telefonu komórkowego. A jeśli już mowa o telefonach to nowe dalmierze laserowe Bosch posiadają bardzo wygodną aplikację Measure&Go, która umożliwia przesyłanie dokonanych pomiarów na smartfon czy tablet za pomocą Bluetooth. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy chcemy przeanalizować dokonane pomiary w późniejszym czasie lub też podzielić się nimi z innymi osobami.

Co obliczysz?

To, co szczególnie przemawia za wyjątkowością mierników Bosch PLR 30C i PLR 50C mieści się w słowie – funkcjonalność. Oba przyrządy pomiarowe pozwalają na dokonywanie różnorodnych pomiarów. Za pomocą dalmierza laserowego Bosch możemy obliczać powierzchnię i kubatury, mierzyć długość i dokonywać pomiaru ciągłego, a także dodawać i odejmować wyniki. Urządzenie Bosch dokonuje pomiarów odległości do 30m. Dalmierz laserowy PLR 30C działa na dwóch płaszczyznach: pomiar od przedniej i tylnej krawędzi.

Dla dalmierza laserowego PLR 50C również przewidziano funkcję obliczania powierzchni, kubatur, pomiar długości, pomiar ciągły, dodawanie i odejmowanie wyników, ale wzbogacono go jeszcze o dodatkowy atut – twierdzenie Pitagorasa. Zwiększono także zakres pomiaru odległości do 50m. PLR 50C Bosch posiada czujnik nachylenia, który pozwala na pracę w 2 trybach: trybie nachylenia oraz trybie libelki cyfrowej. Pierwszy z nich pomoże zmierzyć kąt nachylenia obiektu względem płaszczyzny, co w praktyce ułatwi, np. zamocowanie poręczy równolegle do schodów. Drugi tryb jest odpowiedzialny za precyzyjne wypoziomowanie obiektów. Miernik PLR 50C Bosch daje więc pewność, że nowo zakupione meble zostaną ustawione w najbardziej optymalnej, stabilnej pozycji.

Przeczytaj też: Jaki dalmierz dla majsterkowiczów?

Przewaga dalmierzy nad tradycyjnymi miarami

Dalmierze PLR 30C i PLR 50C opracowane w technologii laserowej są gwarancją precyzyjnych pomiarów spełniających oczekiwania użytkowników. O tym, jak bardzo ułatwią pracę przekona się każdy, kto wielokrotnie dokonywał pomiarów z wykorzystaniem zwykłej miarki krawieckiej. Przy pomiarach miernikami laserowymi PLR 30C i PLR 50C Bosch jesteśmy całkowicie samodzielni. Nie potrzebujemy nikogo, kto musiałby przytrzymywać jeden koniec miarki, aby pomiar był w miarę dokładny. Przykładamy przyrząd pomiarowy Bosch do mierzonej powierzchni, kierując wiązkę lasera w wybranym kierunku, a urządzenie dokonuje pomiarów z dokładnością do 2mm.

Mały o wielkich możliwościach

Dalmierze laserowe PLR 30C i PLR 50C są wszechstronne, a ich bogate wnętrze mieści się w małej, kompaktowej obudowie. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala na noszenie mierników w kieszeni. Mamy je zatem zawsze pod ręką z możliwością wykorzystania w każdej chwili w zależności od potrzeb.

Zobacz: Kolejna nowość wśród narzędzi pomiarowych - dalmierz laserowy PLR 15 Bosch

Podsumowując

1. Dalmierze Bosch posiadają aplikacja Measure&Go – to szybkie przesyłanie wyników na smartfon i tablet za pomocą Bluetooth.

2. Wielość funkcji dalmierzy Bosch to wszechstronne działanie pozwalające na mierzenie odległości, powierzchni, kubatur, kąta nachylenia, dodawanie i odejmowanie wyników

3. Zróżnicowane parametry PLR 30C i PLR 50C pozwalają na wybór odpowiedniego dalmierza Bosch zgodnie z indywidualnymi potrzebami

3. Technologia laserowa zapewnia precyzyjne i samodzielne dokonywanie pomiarów dalmierzami Bosch

4. Kompaktowa konstrukcja PLR30C i PLR50C to możliwość przechowywania w kieszeni i dostępność do urządzenia w każdej chwili

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane