Glebogryzarka czy wertykulator?

Często mamy dylemat: czy do prac ogrodniczych przyda nam się sama glebogryzarka, czy warto również zainwestować w wertykulator? A może po prostu szukamy narzędzia, które pozwoli nam zapomnieć o żmudnej pracy w ogrodzie z łopatą i grabiami? Sprawdźmy zatem, co może nam pomóc oraz jak wybrać to najodpowiedniejsze narzędzie.

Kosiarka Skil 0713 - idealna kosiarka do miejskich ogrodów

Skil wprowadza na rynek nowy model kosiarki 0713. Urządzenie dedykowane jest dla właścicieli ogrodów w miastach. Pozwala szybko i łatwo kosić trawę, a podczas przechowywania zajmuje o połowę miejsca mniej niż klasyczne kosiarki elektryczne.

Jakie nawozy na wiosnę?

Wiosna to czas wzmożonej pracy na działce i w ogrodzie. Bez wątpienia ogród na wiosnę wymaga nawożenia. Właściwie nawożona gleba ma ogromny wpływ na zdrowie i kondycję roślin ogrodowych, a także na jakość i wielkość plonu w sadzie i ogrodzie warzywnym.

Jaką taczkę do ogrodu kupić? Ranking taczek

Taczka jest często nieodzowna przy pracach ogrodowych. Pozwala szybko przetransportować ziemię, nawóz lub wysadzane rośliny. Jeśli rozważasz zakup taczki do ogrodu - nasz ranking Ci w tym pomoże. Oparty został o produkty, które nasi klienci wybierają najczęściej i które mają najlepsze oceny.

Jaka kosa spalinowa? Porównanie kos spalinowych

Bardzo często nasi klienci stają przed dylematem – jaką kosę spalinową wybrać? Jeśli mamy do czynienia z terenami zielonymi o zróżnicowanej i nierównej powierzchni, to pewne jest, że tradycyjna kosiarka nie poradzi sobie z tym zadaniem, ale za to kosa na pewno okaże się niezastąpiona

Kosiarka zautomatyzowana Automower®

Dzięki temu urządzeniu nie musisz już myśleć o koszeniu — zautomatyzowana kosiarka wykona całą pracę.
Strona 1 z 1