Firma Stanley wprowadza do sprzedaży nowe ostrza tnące wykorzystujące w swojej konstrukcji węglik wolframu. Z powodu jego właściwości, używa się go w narzędziach tnących, jako tańszą oraz bardziej odporną na ścieranie i działanie temperatury alternatywę diamentu.

Kup w Narzedzia.pl
19,99
Ostrze łamane do nożyka Yato YT-7525
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
26,99
21,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 26,99

27,99
16,99
Ostrza łamane 25 mm 10 sztuk Yato YT-7530
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
32,99
27,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 32,99

Ostrza CARBIDE  Fot. StanleyOstrza CARBIDE z węglikiem wolframu w dwóch wersjach: trapezowej i łamanej. Węglik wolframu charakteryzuje się bardzo dużą twardością, odpornością na ścieranie i działanie wysokich temperatur oraz wytrzymałością mechaniczną. Dlatego znalazł szerokie zastosowanie w przemyśle metalurgicznym. Używa się go w narzędziach tnących, wygładzarkach, narzędziach skrawających, gniazdach zaworów lotniczych, głowicach wiertniczych oraz w produkcji matryc.
Ostrza CARBIDE są przydatne zarówno na budowie, jak i podczas remontu czy wykańczania mieszkania. Gwarantują precyzję i jakość, a także trwałość i niezawodność narzędzi, co jest niezbędne przy takich pracach jak docinanie tapety, obcinanie przewodów czy też cięcie płyt gipsowo-kartonowych.
Nowoczesna technologiia nakładania węglika wolframu sprawia, że ostrza CARBIDE firmy Stanley odznaczającą się trwałością, nawet 5 krotnie dłuższą niż w przypadku ostrzy tradycyjnych, Węglik wolframu nakładany jest na krawędź tnącą ostrza za pomocą technologii, wykorzystującej laser o wysokiej mocy. Następnie krawędź tnąca szlifowana jest tarczami diamentowymi nadając jej odpowiedni kąt zapewniający najlepszą jakość cięcia. Z uwagi na twardość powłoki wolframowej nakłada się ją wyłącznie na krawędzi tnącej. Dzięki temu korpus ostrza pozostaje elastyczny. Takie rozwiązanie zmniejsza skłonność do powstawania mikropęknięć prowadzących do zniszczenia ostrza.
Ostrza Stanley CARBIDE dostępne w dostępne są w opakowaniach po 5, 10 i 50 szt. w wersji trapezowej, a w niedługim czasie także w wersji ostrzy łamanych.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane