Stainel przedstawia nową opalarkę. Wysokodajną, elektronicznie regulowaną, posiadającą funkcję nadmuchu

Znana i ceniona opalarka HL1910 E w wersji CARBON SET marki Steinel powraca na polski rynek w limitowanej serii, w specjalnym zestawie zapakowanym w aluminiową walizkę.

 

Zobacz ofertę opalarek w sklepie narzedzia.pl

 

Moc kontrolowana

Opalarka HL1910 E CARBON SET renomowanej firmy Steinel wyposażona jest w płynną regulację temperatury - pokrętło, a także bieg chłodny, przedłużający żywotność elementu grzejnego. Detale te stanowią zabezpieczenie przed przegrzaniem i uszkodzeniem mechanizmu opalarki. Ergonomiczny kształt z wygodną rękojeścią umożliwia nawet długotrwałą pracę z urządzeniem. Przemyślana konstrukcja narzędzia oraz kompletny zestaw dodatków sprawia, że opalarką HL1910 E CARBON SET marki Steinel można wykonać wiele różnorodnych prac. Podstawowe zadania tego modelu to m.in. spawanie plastików, zgrzewanie plandek i folii, obkurczanie węży termokurczliwych, np. przy łączeniu przewodów. Co więcej, urządzenie umożliwia formowanie tworzyw sztucznych, osuszanie i, co ciekawe, usuwanie powłok malarskich.

 

 

Można zatem powiedzieć, że opalarka HL1910 E CARBON SET jest niezbędna podczas wszelkich prac wymagających silnego strumienia ciepłego powietrza, gdyż osiąga ona temperaturę do 600 st. C i wydatek powietrza na poziomie 500 l/min. Parametry te pokazują, że to niewielkie i lekkie urządzenie o mocy 2000 Watt zostało przygotowane z myślą o obróbce termicznej. Co również warte podkreślenia, producent - niemiecka firma Steinel, udziela na opalarkę HL1910 E CARBON SET aż 3-letniej gwarancji.

 

Zestaw dla wygody

Zestaw CARBON marki Steinel wyposażony jest w 8 elementów, w tym 5 dysz, które umożliwiają wykonanie wszystkich prac. W skład zestawu wchodzą dysze: redukcyjna 9 mm, zgrzewcza z prowadnicą, okienna 50 mm, szeroko strumieniowa, czyli tzw. rybi ogon 75 mm, odbiciowa – reflektorowa. W zestawie znajduje się również komplet spoiw do spawania tworzyw sztucznych, a także komplet osłonek termokurczliwych. Dodatkowo wszystkie elementy wraz z poradnikiem „ABC opalania” umieszczono w estetycznej, poręcznej walizce aluminiowej.

 

 

Niezwykle szerokie spektrum zastosowania, prosta obsługa, a także płynne elektroniczne nastawienie temperatury i wydatku powietrza to tylko niektóre zalety opalarki HL1910 E CARBON SET marki Steinel. Dodatkowo bogaty osprzęt do tego typu urządzenia powoduje, że jest to zestaw niezbędny w każdym domu oraz profesjonalnym zakładzie.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane