Niemiecka firma Starmix, jeden z liderów wśród producentów odkurzaczy na świecie, przedstawia nową linię odkurzaczy Allstar. Urządzeń, które, działając w myśl zasady „jeden za wszystkich”, mają być sprzętem kompleksowym

Kup w Narzedzia.pl
Odkurzacz przemysłowy Starmix ISC L-1425
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 888

Inżynierowie Starmix, korzystając z aż 90-letniego doświadczenia firmy i zaawansowanych technologii, powołali do istnienia bardzo trwałe odkurzacze. Do serii Allstar Starmix należą cztery rodzaje urządzeń. Warto przyjrzeć się bliżej zwłaszcza jednemu z nich – modelowi AS AR-1232 EH+ - posiadającemu funkcję otrząsania filtra.


Wybierz odkurzacz przemysłowy w sklepie narzedzia.com.pl
AS AR-1232 EH+ – pionier linii Allstar

Z odkurzaczem AS AR-1232 EH+ przeprowadzimy porządki w garażu, piwnicy, domu, a także podczas prac budowlanych i remontowych. Ponadto, posiada on filtr poliestrowy, nadający się do odsysania pyłów, także gipsowych. Urządzenie jest wodoodporne, więc w przypadku kontaktu z płynem nie ulegnie zniszczeniu, nie straci swoich właściwości. Co jednak trzeba szczególnie podkreślić, AS AR-1232 EH+ posiada funkcję oczyszczania filtra za pomocą impulsów elektromagnetycznych.

Większości użytkowników powinien spodobać się fakt, że otrząsanie filtra wywołuje się ręcznie i tylko od operatora zależy, ile czasu będzie ono trwało. Dzięki temu systemowi umożliwia się czyszczenie filtra, gdy jest zapchany i w momencie drastycznego spadku podciśnienia. Pracując, użytkownik kontroluje stopień, w jakim filtr jest zanieczyszczony, a tym samym wie, jak bardzo wydajna jest praca. Odkurzacz AS AR-1232 EH+ wyposażono w gniazdo podłączenia elektronarzędzia, doskonale sprawdzi się więc on w komplecie ze szlifierką czy wiertarką. Sprzęt ma przygotowanie antystatyczne. Jednak by w pełni uniknąć jego elektryzowania, trzeba użyć węża antystatycznego, także dostępnego w ofercie Starmix.

Odkurzacz AS AR-1232 EH+ charakteryzuje się mocą 1200 W (podciśnienie 210 mbar oraz dwa obiegi powietrza chłodzącego silnik). Urządzenie waży zaledwie 6,8 kg, a ma pojemność zbiornika sięgającą 32l brutto. Możliwe jest więc długie, spokojne sprzątanie bez konieczności przenoszenia sprzętu – przewód zasilający ma długość 5 m, wąż ssący 3,2 m, co w sumie daje ponad 8,5 m. Na zestaw osprzętu składają się: przedłużki, kolanko z zaworem powietrza, szeroka ssawa podłogowa, dysza szczelinowa oraz dysza gumowa zwężana.Producentom zależało na tym, by odkurzacz AS AR-1232 EH+ był kompleksowym narzędziem do każdej pracy, do każdego jego modelu dołączono więc przystawkę do wiercenia bezpyłowego Bohrfixx. Posiada ona opatentowany system dwukomorowy, który idealnie przylega do powierzchni ściany lub sufitu i pozostawia czystą powierzchnię po wierceniu. Zastosowanie systemu Cyklon, o czym świadczy niesymetryczny wlot do zbiornika odkurzacza, zabezpiecza filtr przed uszkodzeniem przez większe odpady. Mimo wszystko trzeba pamiętać, by podczas ciągłej pracy z różnego rodzaju pyłami stosować worki papierowe. Wyłącznie one są gwarantem poprawnego oczyszczania i zabezpieczenia odkurzacza przed awarią.

Jaki więc jest najlepszy sposób na kompleksowe wysprzątanie piwnicy, garażu, walkę z pyłami i wszechobecnym kurzem? A także na najtrudniejsze zabrudzenia, także te przemysłowe? Zaopatrzenie się w odkurzacz AS AR-1232 EH+ marki Starmix.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane