Odkurzacz przemysłowy Makita VC1310LX1 to mocne, a jednocześnie lekkie i niewielkich rozmiarów urządzenie. Jego transport i przechowywanie nie są kwestiami problemowymi

Kup w Narzedzia.pl
Odkurzacz Makita VC1310LX1
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 548,99

 

Odkurzacz przemysłowy VC1310LX1 firmy Makita jest sprzętem zarówno do pracy na sucho, jak i na mokro. Co bardzo ważne, posiada automatyczne gniazdo zanikowe 2600 W, a klasa filtracji przez niego pyłów to „L”. W odkurzaczu VC1310LX1 czyszczenie filtra następuje automatycznie.

Użytkownicy, którzy lubią dużą ilość uchwytów i schowków, będą zadowoleni, ponieważ ten model odkurzacza właśnie tym się charakteryzuje. Ponadto, odkurzacz VC1310LX1 ma zaczepy na przewód zasilający, uchwyt na rury i dysze.

Wybierz odkurzacz przemysłowy w sklepie narzedzia.com.pl

Odkurzając tą maszyną, nie trzeba martwić się o właściwy dobór siły zasysania do danej pracy, zadba o to płynna jej regulacja za pomocą pokrętła. Zatrzaski boczne, które są trwałe, pokryto elastomerem. Na tylnych kółkach natomiast zamontowano hamulce, które zabezpieczają przed niekontrolowanym przemieszczaniem odkurzacza. Natomiast duży odbojnik zabezpiecza ściany i meble przed uszkodzeniem.

Pamiętajmy, że możliwe jest połączenie z większością elektronarzędzi Makita bez użycia dodatkowych adapterów. Moc znamionowa odkurzacza VC1310LX1 to 1050 W, maksymalny przepływ powietrza wynosi 3500 litrów na minutę, a maksymalne podciśnienie – 220 mbar. Zbiornik na sucho pomieści 13 litrów, a na mokro – 7 litrów. Ciężar urządzenia to 9,6 kg.

W wyposażeniu urządzenia znajdziemy: 10 worków na pył, wąż antystatyczny kpl. 28 mm - 3,5 m, wąż antystatyczny kpl. 38 mm - 2,5 m, rurę prostą 55-centymetrową, rurę wygiętą, uniwersalną ssawkę do podłóg na mokro i na sucho, ssawkę szczelinową, uchwyt na akcesoria, 22-milimetrowy adapter z tworzywa i 24-milimetrowy adapter gumowy. W zestawie nie zabraknie również 4 sztuk uchwytów do mocowania przewodu do węża, filtr harmonijkowy, gąbkę filtra i filtr wstępny.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane