Lato minęło, a prac w ogrodzie nie widać końca - ilość spadających zewsząd zwiędłych liści przerazić może najdzielniejszego właściciela zieleńca. Bez obaw - dmuchawa Itamati przybywa z pomocą

Kup w Narzedzia.pl
Dmuchawa do liści Itamati PowerSystem 18Volt ILB18190-120
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
285

Szybko i wygodnie

Właściciele ogrodów coraz częstej zaopatrują się w odkurzacze do liści. Ich zapotrzebowanie na dmuchawy wzrasta, co oczywiste, jesienią. Popularność tego rodzaju urządzeń łatwo wytłumaczyć, a wytłumaczenie to zawrzeć można w jednym tylko słowie - komfort. Widok zmęczonego działkowicza, który, z towarzyszącym mu ostrym bólem kręgosłupa próbuje przez kilka godzin zebrać zalegające na jego posesji liście to już przeszłość.

Tę niewdzięczną, mozolną pracę wykonuje za operatora dmuchawa do liści. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że odkurzacze pracują błyskawicznie, zwłaszcza w porównaniu ze wspomnianymi starymi, ale już nie tak bardzo dobrymi grabiami. A z szybkiego działania wynika kolejna zaleta tych urządzeń - możemy korzystać z ich pomocy także na większych powierzchniach. Warto dodać, że odkurzacze to liści zbierają różne mniejsze odpady, np. mokre kamyczki. Również rodzaj terenu, w którym użytkownik dmuchawy chce działać, jest zróżnicowany: od trawnika, przez schody, taras po chodnik.

 

Zobacz odkurzacze do liści w sklepie narzedzia.pl

 

Operatorem odkurzacza do liści nie musi być mężczyzna o sile Herkulesa. To sprzęt stosunkowo lekki (dmuchawa Itamati waży 4,9 kg), przez co sprzątaniem jesiennego ogrodu mogą zająć się również panie, osoby starsze. Bez obaw, że po krótkim czasie pracy będą musiały przestać z powodu wycieńczenia, całe obolałe. Niewielki ciężar sprzyja także łatwemu transportowi sprzętu. Odkurzacze do liści to nic innego, jak worek na odpady i rura, przez którą te są wciągane. Jak to wszystko działa? Liście zasysane są przez rurę, która prowadzi je do ostrzy, przez które je rozdrabniają. Stamtąd trafiają do worka, a z worka - wprost w ręce ogrodnika, który wyrzuca je lub kompostuje. Wspomniany ogrodnik wiedzieć jednak powinien, że do odkurzacza do liści lepiej, dla własnego bezpieczeństwa, bez słuchawek ochronnych, okularów nie podchodzić.

 

Jak operować dmuchawą do liści?

Pracę z dmuchawą zacząć możemy po oczyszczeniu powierzchni, na której chcemy odkurzać z większych elementów, które mogłyby przeszkodzić pracy urządzenia, np. dużych kamieni. Zaletą odkurzaczy elektrycznych, takich jak model Itamati, jest ciche działanie. Proces sprzątania nie zakłóci więc spokoju wypoczywających w pobliżu sąsiadów, nie zirytuje też samego operatora maszyny. Dmuchawa elektryczna oznacza także troskę o środowisko, przyjazność środowisku znacznie większą niż w przypadku odkurzaczy spalinowych. Co więcej, aby sprzęt elektryczny działał, nie potrzebujemy paliwa, a co za tym idzie - łatwiej go czyścić. Ponadto, możemy bezproblemowo przechowywać go na poddaszach, w garażu. Jest więc łatwiejszy w utrzymaniu niż dmuchawy spalinowe. Operując elektrycznym odkurzaczem do liści Itamati pamiętajmy, by końcówka dyszy dmuchawy znajdowała się co najmniej pięć centymetrów nad liśćmi, które będzie zasysać.

 

 

Odkurzacz Itamati - wysoka jakość, przystępna cena

Odkurzacz do liści Itamati zbierze liście mokre i suche, kamienie małe i mniejsze. Do zalet tej dmuchawy nie można nie zaliczyć ergonomiczności. Dzięki odpowiedniemu kształtowi urządzenie z łatwością dopasuje się do każdej ręki. Produkt Itamati to sprzęt dwufunkcyjny - i dmuchawa, i odkurzacz, w zależności od tego, którą z opcji ustawimy. Temu odkurzaczowi do liści to my mówimy, jak ma pracować - dzięki regulacji nadmuchu powietrza - nie musimy mierzyć się z problemami, które powoduje nieprawidłowe działanie maszyny. Odkurzacz Itamati napędza moc 2500 W, wspomagająca nasze działania w przydomowych ogródkach i na działkach. Dmuchawę do liści wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Twórcy z Itamati, by dodatkowo zwiększyć komfort użytkowania swojego produktu, zamontowali w nim zamek błyskawiczny, dzięki któremu worek opróżnia się szybko i czysto. Co jeszcze? Dmuchawa do liści Itamati ma kółka prowadzące po to, by łatwiej było ją przenosić z miejsca na miejsce. Niespodziewanemu przerwaniu pracy w samym jej środku zapobiega pojemność worka tego odkurzacza do liści - wynosi ona 40 L.

 

 

dmuchawę do liści wprowadza do sprzedaży Itamati, dziecko Rotopino.pl S.A. Twórcy podzielili swoje produkty na trzy kategorie, którym przyporządkowali odpowiednie kolory. I tak - kolor niebieski - to narzędzia ręczne, kolor czerwony - elektronarzędzia - a zielone są, jak odkurzacz do liści - sprzęty ogrodowe. Decydując się na zakup urządzeń Itamati oczekiwać możesz wysokiej jakości i ceny, której wielkość nie przyprawi Cię o zawrót głowy. Swoją ofertę Itamati kieruje zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Odbiorca znajdzie w oferowanych maszynach połączenie funkcjonalności z nowoczesnymi zastosowaniami innowacyjnymi. Praca narzędziami Itamati, jak w przypadku dmuchawy do liści, jest łatwa i przyjemna.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane