Nadeszła upragniona wiosna, a wraz z nią pora na wiosenne porządki w ogrodzie. Marka Bosch postanowiła ułatwić ich wykonywanie wszystkim ogrodnikom i wprowadzić na rynek nową serię urządzeń – nożyc Isio 3

W nowej serii urządzeń akumulatorowych dostępne są nożyce do trawy, nożyce do krzewów, nożyce do trawy z drążkiem teleskopowym oraz nożyce do trawy i do krzewów. Wszystkie urządzenia zostały wyprodukowane w nowym systemie Multi-Click. Jest to nowa seria przystawek, dzięki której narzędzia zyskują na uniwersalności. Wystarczy wymienić przystawkę i zyskać urządzenie o nowej funkcjonalności. Przystawki wymienia się bardzo łatwo dzięki systemowi SDS.

Narzędzia zostały wyposażone we wbudowany akumulator litowo-jonowy. Dzięki zastosowaniu tej najnowocześniejszej technologii akumulator nie ma efektu pamięci, nie ulega samorozładowaniu, zachowuje pełną gotowość do pracy. Na jednym ładowaniu akumulatora nożyce mogą pracować przez około 50 minut.

 

 

Nożyce akumulatorowe z serii Isio 3 są urządzeniami kompaktowymi i lekkimi sprzętami o zwartej konstrukcji. Nie stanowi więc problemu nieprzerwana i niemęcząca praca za ich pomocą. Zastosowano w nich system Anti-Blocking, zapobiegający blokowaniu się nożyc i dbający o możliwość nieprzerwanego działania. Sprzęt posiada również czytelny wskaźnik stanu naładowania – czterostopniowy i diodowy.

Nożyce do trawy, posiadają w swoim wyposażeniu, oprócz akumulatora, ładowarkę oraz ostrze 8 cm. Natomiast nożyce do krzewów – ładowarkę i ostrze 12 cm. Nożyce do trawy i do krzewów posiadają oba rodzaje ostrzy. Dostępny jest również model Isio 3 do trawy z drążkiem teleskopowym. Długość drążka jest regulowana, można ją łatwo dopasować do wzrostu użytkownika narzędzia. Tak, by mógł pracować w pozycji wyprostowanej. Drążek został także wyposażony w głowicę do pracy w pionie i poziomie oraz zdejmowane kółka.

Warto dodać również kilka ważniejszych informacji o parametrach technicznych narzędzia. Napięcie wbudowanego akumulatora litowo-jonowego wynosi 3,6 V, a jego pojemność – 1,5 Ah. Akumulator ładuje się przez około 3,5 h. Nożyce do trawy ważą zaledwie 0,5 kg, do krzewów – 550 g, podobnie model do trawy i do krzewów. Natomiast masa nożyc do trawy wraz z drążkiem teleskopowym to 1,2 kg.

 

 

Dzięki nożycom akumulatorowym Bosch Isio 3 prace ogrodowe przebiegną szybko, łatwo, a ich efekty będą precyzyjne.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane