Misja: prezent dla mężczyzny - majsterkowicza, pana domu, kierowcy

Agencie, nie czekaj z wyborem prezentu. Udaj się z nami na misję wywiadowczą, w której stawką jest zadowolenie bliskiej Ci osoby. Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika, dzięki któremu ta decyzja stanie się dużo łatwiejsza.

Nic nie uderza mocniej niż HART

HART to kolejna marka narzędziowa na Polskim rynku, która przybyła do nas prosto zza oceanu. Wysokiej jakości narzędzia są dedykowane do prac ciesielskich, budowlanych, a także rozbiórkowych. Dzięki innowacyjnym młotkom ciesielskim, które słyną z wysokiej jakości rzemiosła oraz innowacyjnego wzornictwa, marka HART wyrobiła sobie reputację już w wielu krajach na całym świecie.

Fiskars na święta – czyli gwiazdkowe prezenty dla miłośników kuchni

Nadchodzą najpiękniejsze święta w roku, a wraz z nimi czas prezentów. Jeżeli czerpiesz satysfakcję z obdarowywania bliskich Ci osób i sprawiania im radości, mamy pewną propozycję. Akcesoria kuchenne Fiskars ucieszą każdego miłośnika gotowania.

Bierzemy pod lupę nożyce do krzewów Bosch ASB 10,8 LI

Czas na jesienne porządki - przycinanie gałęzi, itp. Pracę ułatwią akumulatorowe nożyce do krzewów Bosch ASB 10,8 LI. Zobacz jak się nimi działa

Nowości Stanley – bezpieczne noże

W ofercie Stanley, światowego lider w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych, pojawiły się 3 innowacyjne noże – nóż bezpieczny FatMax®, nóż bezpieczny do folii pakowej oraz składany nóż kieszonkowy.
Strona 1 z 1