Misja: prezent dla mężczyzny - majsterkowicza, pana domu, kierowcy

Agencie, nie czekaj z wyborem prezentu. Udaj się z nami na misję wywiadowczą, w której stawką jest zadowolenie bliskiej Ci osoby. Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika, dzięki któremu ta decyzja stanie się dużo łatwiejsza.

Nic nie uderza mocniej niż HART

HART to kolejna marka narzędziowa na Polskim rynku, która przybyła do nas prosto zza oceanu. Wysokiej jakości narzędzia są dedykowane do prac ciesielskich, budowlanych, a także rozbiórkowych. Dzięki innowacyjnym młotkom ciesielskim, które słyną z wysokiej jakości rzemiosła oraz innowacyjnego wzornictwa, marka HART wyrobiła sobie reputację już w wielu krajach na całym świecie.

Ściąganie izolacji z przewodu - ściągacze izolacji Neo pod lupą

Jak szybko obrać kable? Najlepiej używając odpowiednich narzędzi. W zależności od konstrukcji danego ściągacza izolacji możemy obierać izolację z pojedynczych żył, a niektóre narzędzia umożliwiają ściąganie zarówno izolacji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Taki podział możemy wyselekcjonować wśród ściągaczy izolacji Neo, które często pełnią jeszcze dodatkowe funkcje, jak na przykład cięcie przewodów lub zaciskanie końcówek kablowych.

Uniwersalny nóż Bosch Xeo Ventum - narzędzie do cięcia dywanów, folii, kartonu...

Uniwersalna wycinarka Bosch Xeo Ventum to narzędzie do zadań specjalnych. Ten niewielki, bezprzewodowy nóż umożliwia cięcie wykładzin podłogowych, dywanów, foli, materiałów izolacyjnych, kartonu, a nawet drobnych gałązek. Sprawdzi się zatem w każdym domu, w warsztacie czy w kwiaciarni. Nóż uniwersalny Bosch Xeo jest zasilany wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 3.6V 1.3Ah wbudowanym w urządzenie.

Fiskars na święta – czyli gwiazdkowe prezenty dla miłośników kuchni

Nadchodzą najpiękniejsze święta w roku, a wraz z nimi czas prezentów. Jeżeli czerpiesz satysfakcję z obdarowywania bliskich Ci osób i sprawiania im radości, mamy pewną propozycję. Akcesoria kuchenne Fiskars ucieszą każdego miłośnika gotowania.

Nowości Stanley – bezpieczne noże

W ofercie Stanley, światowego lider w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych, pojawiły się 3 innowacyjne noże – nóż bezpieczny FatMax®, nóż bezpieczny do folii pakowej oraz składany nóż kieszonkowy.
  • 1
Strona 1 z 1