Pył, kurz, trociny, wióry to nieodłączni towarzysze każdej pracy budowlano-remontowej. Wracają jak boomerang po każdorazowym uprzątnięciu stanowiska pracy, bo taki już mają charakter - czepiają się wszystkiego czego mogą. Znienawidzone przez niejednego instalatora i pracownika firmy remontowo-budowlanej. Na szczęście istnieją prawdziwi pogromcy, dla których pył i kurz nie są wyzwaniem i z łatwością sobie z nimi radzą, umilając tym samym pracę. Nowy odkurzacz przemysłowy Starmix ISC L-1425 TOP wzbogacony o kilka nowych funkcji to znakomity triumfator w walce z odpadami powstającymi w wyniku obróbki materiałów przy użyciu elektronarzędzi!

Kup w Narzedzia.pl
Odkurzacz przemysłowy Starmix ISC L-1425
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
2 059

Kilka słów o marce Starmix

Marka Starmix jest jednym z trzech największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie, a także głównym producentem odkurzaczy współpracujących z elektronarzędziami. W szerokim asortymencie marki Starmix znajdziemy m.in. specjalistyczne odkurzacze przystosowane do pracy z takimi odpadami jak pyły szlifierskie czy azbest, a także odkurzacze hotelowe, domowe, a nawet strażackie. Główną zaletą produktów marki Starmix jest przede wszystkim ich wysoka jakość wykonania oraz spełnienie norm klas zatrzymywanych pyłów.

starmix

Odkurzacz Starmix ISC L-1425 TOP

Nowy model odkurzacza Starmix jest godnym następcą znanego i cenionego modelu IS ARD 1225. Podobnie jak jego poprzednik należy do serii IS - odkurzaczy stworzonych z myślą do zbierania pyłu bezpośrednio z elektronarzędzi, a powstającego w wyniku wiercenia, szlifowania lub cięcia. Seria IS wyznacza nowe standardy w technologii odsysania pyłów oraz jakości wykonania podzespołów poprzez innowacyjną konstrukcję filtrów oraz efektywny system ich autooczyszczania za pomocą impulsów elektromagnetycznych. Odkurzacz przystosowany jest do pracy na sucho i mokro, do wymagających prac w przemyśle i budownictwie. Sprawdzona technologia, nowoczesne wzornictwo oraz zoptymalizowana ergonomia czynią go kompaktowym, bardzo mobilnym i wygodnym w obsłudze urządzeniem. 

odkurzacz starmix

Sprawdź również inne modele: odkurzacze Starmix

Co kryje w sobie odkurzacz Starmix?

Odkurzacz Starmix ISC L-1425 TOP posiada udaroodporny zbiornik na odpady o pojemności 25 litrów brutto, wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wyposażony został również w duże i wytrzymałe koła oraz rolki ułatwiające jego przemieszczanie. Ponadto posiada czujnik, który powoduje automatyczne wyłączenie odkurzacza przy nadmiernym wypełnieniu wodą oraz bezstopniową kontrolę prędkości pracy. Długi na 8 metrów przewód zasilający oraz 5-metrowy wąż ssący znacząco wpływają na komfort pracy w dużych pomieszczeniach. Główną zaletą odkurzaczy Starmix jest gniazdo do podpięcia elektronarzędzia o maksymalnej mocy 2400W z funkcją automatycznego włączania. Pozwala to na uruchomienie dwóch urządzeń jednocześnie, a po wyłączeniu odkurzacz jeszcze przez kilka sekund zasysa powietrze, aby zebrać pył znajdujący się w wężu.

starmix odkurzacz

Czym różni się nowy odkurzacz Starmix od swoich poprzedników?

Nowy odkurzacz Starmix ISC L-1425 TOP został wyposażony w specjalny przełącznik w zbiorniku, który pozwala na pracę nie tylko z jednorazowymi workami filtrującymi (papierowymi lub z mikrowłókniny) jak było dotychczas, ale również z otwartymi workami polietylenowymi wielokrotnego użytku. Oczywiście nadal pozostaje możliwość pracy bezworkowej, gdy jest taka konieczność. Ponadto nowy model Starmixa oferuje większą moc zasysania przy zachowaniu tej samej mocy silnika. Dodatkowo zbiornik posiada specjalną zatyczkę, która umożliwia transport odkurzacza wraz z odpadami wewnątrz zbiornika. Odkurzacz został wyposażony także w większą ilość uchwytów, również na akcesoria o średnicy 49mm.

odkurzacz starmix

Zobacz także inne odkurzacze przemysłowe dostępne w narzedzia.pl: odkurzacze przemysłowe

Parametry techniczne odkurzacza:

  • Maksymalna moc: 1400W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 73 l/s
  • Maksymalne podciśnienie: 270mbar
  • Pojemność zbiornika: 25l (brutto)
  • Poziom hałasu: 69dB(A)
  • Wymiary: 45x39x49cm
  • Masa: 12,2kg

W zestawie z odkurzaczem znajduje się osprzęt EWS, w którego skład wchodzą m.in. 5-metrowy wąż ssący o średnicy 35mm, gumowy adapter do podłączenia elektronarzędzia, kolanko ze stali nierdzewnej z zaworem powietrza, 2 przedłużki ze stali nierdzewnej o długości 48cm, dysza szczelinowa oraz profesjonalna szczotka podłogowa z wkładem z włosia.

starmix ews osprzęt odkurzacz

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane