Novus J-19 OKY to idealne rozwiązanie dla majsterkowiczów, firm organizujących targi, osób pracujących w firmach organizujących eventy, sonografów albo monterów pracujących na co dzień z materiałami drewnianymi i drewnopochodnymi. Za pomocą zszywacza Novus J-19 OKY oraz specjalnych zszywek przytwierdzanie przewodów staje się łatwe i szybkie, a powstałe mocowanie trwałe. Warto wspomnieć, iż użytkowanie tego sprzętu jest też wyjątkowo ekonomiczne.

Kup w Narzedzia.pl
Zszywacz ręczny Bosch HT 8
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
82,99

W ofercie firmy Lange Łukaszuk pojawił się rewolucyjny sprzęt dla amatorów, montażystów scen, organizatorów targów, konstruktorów scenografii i specjalistów na budowach. Mowa o zszywaczu ręcznym marki Novus J-19 OKY. To poręczny, solidny i ekonomiczny w eksploatacji, naprawdę ułatwiający pracę sprzęt. Novus J-19 OKY pomimo niepozornego wyglądu niesie nieocenioną pomoc przy kłopotliwym przytwierdzaniu kabli i przewodów.

Z pomocą zszywacza Novus J-19 OKY oraz specjalnych zszywek sprzedawanych w zestawie przytwierdzimy przewody nawet do 500 V w okamgnieniu. Dzięki opcji regulacji siły wbijania zszywek, J-19 OKY pozwala na pracę z różnymi materiałami. Nadaje się do używania zarówno do kabli prostych jak i okrągłych. Przymocowane kable i przewody np. podczas budowy sceny na koncert, stoisku targowym, scenografii czy na budowie, wyglądają estetycznie i gwarantują bezpieczeństwo. Co ważne podkreślenia zszywacze Novus obwarowane są serią norm bezpieczeństwa: 89/392 EWG i.d.F., 91/368 EWG, prEN792-13, EN292-1, EN292-2, ISO8662-11, DIN 45635-66-KL2.

Obudowy oraz wszelkie części zszywaczy i nitownic marki Novus jako przyjazne dla środowiska, posiadają certyfikat DIN EN ISO 14001. Wysoka jakość produktów marki Novus poparta jest certyfikatem DIN EN ISO 9001. Gwarancja na wszystkie zszywacze Novus wynosi 2 lata. Serwis oraz sprzedaż części zamiennych prowadzi firma Lange Łukaszuk, która jest importerem i wyłącznym dystrybutorem zszywaczy tapicerskich i nitownic Novus w Polsce.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane