Mierz wysoko z piłą i nożycami na wysięgniku Bosch

Ocena: 5,0/5
Oferta narzędzi ogrodowych Bosch poszerzyła się o akumulatorową piłę do gałęzi na wysięgniku UniversalChainPole 18 i akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku UniversalHedgePole 18. Narzędzia te umożliwiają pielęgnację drzew i wysokich krzewów bez potrzeby korzystania z drabiny. Są rekomendowane użytkownikom indywidualnym.

Co myjka do okien GlassVac Bosch ma wspólnego z samochodem?

Ocena: 4,7/5
Pierwsza myśl - możemy nią umyć szyby przy okazji czyszczenia auta. A do mniej oczywistych powiązań możemy zaliczyć konstrukcję gumowej krawędzi myjki. Jest ona pokryta powłoką polimerową Power Protection Plus, która jest wykorzystywana przy produkcji wycieraczek Bosch dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Czym jeszcze cechuje się nowa myjka Bosch? O tym w dalszej części.

Jedno ciało, ale wiele głów, czyli wiertarko-wkrętarka AdvancedImpact Bosch

Ocena: 5,0/5
Jedną z 12 prac Herkulesa było zabicie Hydry lernejskiej - wielogłowego potwora. Na szczęście wielogłowa wiertarko-wkrętarka nie jest potworem, a wręcz odwrotnie - naszym sprzymierzeńcem. Dzięki wymiennym głowicom model AdvancedImpact 18 QuickSnap umożliwia wykonywanie wielu prac w miejscach trudno dostępnych. Jak też łatwo zauważyć jest młodszą siostrą popularnej wkrętarki z linii niebieskiej.

Narzędzia akumulatorowe Graphite Energy+: nowości w ofercie

Ocena: 3,9/5
Wierni użytkownicy marki Graphite, ale też miłośnicy narzędzi akumulatorowych mogą już zacierać ręce, gdyż na rynek wchodzi nowa linia produktów Graphite Energy+. Są to narzędzia akumulatorowe zasilane akumulatorem 18V Li-Ion. Użytkownik może dowolnie skonfigurować swój zestaw narzędzi i dobrać do nich akumulator o odpowiedniej pojemności.

Wykrywacz Bosch UniversalDetect z ekranem dotykowym

Ocena: 4,3/5
Od niedawna w ofercie Bosch znajdziemy nowy detektor cyfrowy UniversalDetect do wykrywania metali, przewodów pod napięciem i elementów drewnianych. Wykrywaczem Bosch obsługujemy się tak, jak smartfonem - mamy jeden przycisk do włączania/wyłączania, a resztę funkcji wybieramy na ekranie dotykowym kolorowego wyświetlacza o przekątnej 2,4". Prosta obsługa wykrywacza sprawia, że jest to idealne narzędzie na domowe potrzeby.

Wiertła do metalu HSS PointTeQ - nowość Bosch

Ocena: 5,0/5
Nowe wiertła Bosch pozwalają na jeszcze szybsze wiercenie w metalu i odznaczają się długą żywotnością. Ich cechą szczególną jest samocentrujące ostrze "PointTeQ", które umożliwia łatwe i szybkie nawiercanie otworów. Sprawdzą się w wielu pracach związanych z wierceniem otworów w metalu z wykorzystaniem wiertarki lub wiertarko-wkrętarki.

Zakrętarka udarowa Graphite PRO 59GP402 - nowość

Ocena: 4,5/5
Akumulatorowa zakrętarka udarowa 59GP402 to kolejna nowość marki Graphite PRO. Narzędzie jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18V. Osiąga maksymalny moment obrotowy na poziomie 165Nm. Jakie posiada funkcje, i do jakich prac jest przeznaczona? Więcej w dalszej części.

Wiertarko-wkrętarki Verto z akumulatorami niklowo-cynkowymi

Ocena: 5,0/5
W ofercie marki Verto pojawiły się nowe wiertarko-wkrętarki akumulatorowe zasilane akumulatorem niklowo-cynkowym. Modele 50G185 i 50G187 są przeznaczone do amatorskich prac. O szczegółach dotyczących technologii niklowo-cynkowej i konstrukcji narzędzi przeczytacie w dalszej części.

Multiszlifierka akumulatorowa Dremel 8220 - nowość w ofercie

Ocena: 5,0/5
Multiszlifierki Dremel to wielozadaniowe narzędzia do precyzyjnych prac. Są chętnie wybierane przez miłośników handmade i DIY. Dremel dopracowuje swoje narzędzia, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania użytkowników. Tym razem w ofercie pojawił się nowy model wśród urządzeń akumulatorowych: multiszlifierka akumulatorowa Dremel 8220.

Czym się różni nowy Dremel 4300 od modelu Dremel 4200?

Ocena: 4,0/5
Multiszlifierka Dremel 4300 to nowość, która zastępuje model 4200. W porównaniu z dotychczasowym modelem nowe narzędzie posiada m.in. uniwersalny uchwyt narzędziowy, zmodyfikowaną konstrukcję, a także diodę LED. Narzędzia marki Dremel to idealne rozwiązanie do prac wymagających precyzji i dojścia do trudno dostępnych miejsc.
Strona 1 z 18