Mała, ale wariatka, czyli akumulatorowa mini młotowiertarka od AEG

Ocena: 5,0/5
Producenci elektronarzędzi próbują za wszelką cenę upodobać się swoim klientom, oferując im szeroki asortyment dopasowany do potrzeb każdego klienta. To co dla jednych jest rzeczą zbędną, dla drugiego może być na miarę jego potrzeb. I tak też powstał pomysł na małą młotowiertarkę, która wielkością nieznacznie odbiega od popularnych wiertarko-wkrętarek, natomiast jej moc gwarantuje znacznie większy komfort pracy. I tak też Bosch uzupełnił swój asortyment o popularnego Uneo Maxx, Graphite ma młotowiertarkę 58G009 z...

Myjka akumulatorowa Bosch Fontus ze zbiornikiem na wodę – nowa odsłona mobilności

Ocena: 5,0/5
Tego w ofercie ogrodowej marki Bosch jeszcze nie było. Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Fontus o ciśnieniu maksymalnym 15 bar to uniwersalne urządzenie czyszczące, które sprawdzi się przy usuwaniu lekkiego brudu z mebli ogrodowych, spłukiwaniu kurzu czy przy zraszaniu roślin. Myjka jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym 18V – tym samym, którym są zasilane elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe Bosch z serii Power for All. Najważniejszą zaletą myjki jest jej mobilność, na którą składają się: zasilanie akumulatorowe,...

Do warsztatu i do kuchni, czyli palnik Dremel VersaFlame

Ocena: 5,0/5
Większy lub mniejszy palnik gazowy to obowiązkowa pozycja w każdym warsztacie majsterkowicza. Doskonale się sprawdza podczas prac związanych z lutowaniem, obkurczaniem, opalaniem i spawaniem. Bardzo wysoka temperatura płomienia palnika sprawia jednak, że znajduje on szerokie spektrum zastosowań nie tylko w warsztacie, ale także i w kuchni.

Nowy system skrzynek modułowych NEO

Ocena: 5,0/5
Nie od wczoraj wiadomo, że marka NEO nieustannie rozwija swój asortyment systemów transportowych wraz z rosnącym zapotrzebowaniem swoich klientów. W ostatnim czasie swoją ofertę poszerzyła o innowacyjny, mobilny system modułowy, który stanowi znakomite rozwiązanie dla transportu i przechowywania większej ilości narzędzi.

Nowej generacji opalarka GHG 20-60 od Bosch Professional

Ocena: 5,0/5
Dłuższa żywotność i lepsza ergonomia dla wszechstronnego zastosowania - oto co oferuje nowej generacji opalarka z rękojeścią prostą GHG 20-60 od firmy Bosch Professional. Narzędzie przeznaczone jest do usuwania powłok malarskich i lakierniczych, formowania termicznego i obkurczania, a także do lutowania, spawania oraz cynowania.

Klucze udarowe akumulatorowe Multi Volt Hitachi (HiKOKI) o wysokiej sile dokręcania

Ocena: 4,3/5
Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej serii narzędzi akumulatorowych Multi Volt Hitachi (wkrótce HiKOKI), które pracują z akumulatorem 36V, kompatybilnym również z urządzeniami w klasie 18V. Dziś chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się kluczom udarowym, które zasilają szeregi nowej serii Multi Volt. Model WR36DB WR i WR36DA WR to mocne narzędzia akumulatorowe, które powinny spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.

Dalmierz laserowy GLM 120 C z wbudowaną kamerą - nowość marki Bosch

Model GLM 120 C to pierwszy dalmierz laserowy marki Bosch wyposażony w kamerę. Wykorzystanie kamery w dalmierzu ma zwiększyć dokładność pomiarów przy większych odległościach do 120m i w jasnym otoczeniu. Urządzenie może być sterowane za pomocą aplikacji Measuring Master. Dalmierz sprawdzi się w sektorze remontowo-budowlanym. Ułatwi pracę stolarzom, rzemieślnikom, architektom czy elektrykom.

Myjka ciśnieniowa Nilfisk C 125.7-6 X-TRA - wydajna myjka do domu i na działkę

Ocena: 5,0/5
Jeśli szukamy solidnej, wydajnej myjki, którą wyczyścimy taras, rower czy meble ogrodowe, ale jednocześnie zależy nam na kompaktowej budowie urządzenia, to myjka ciśnieniowa C 125.7-6 X-TRA powinna sprostać naszym oczekiwaniom. Ten model to najbardziej wydajne urządzenie wśród kompaktowych myjek wysokociśnieniowych Nilfisk.

Multi Volt Hitachi - nowe oblicze akumulatora

Ocena: 3,3/5
Akumulator Multi Volt to dwie klasy napięcia: 18V i 36V. Te dwie „osobowości” akumulatora pozwalają użytkownikowi pracować dotychczasowymi narzędziami Hitachi 18V z mocowaniem slajdowym baterii oraz nową serią narzędzi 36V Multi Volt. Taki akumulator to trochę jak Hulk z filmów Marvela – z popularnego 18V przeradza się w jeszcze mocniejsze 36V.

Narzędzia ogrodowe Greenworks – poczuj tę moc w swoim ogrodzie

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Greenworks są przeznaczone do lekkich, jak i bardzo wymagających prac w ogrodzie. Wszystko to za sprawą nowoczesnych, mocnych akumulatorów, które są gwarancją efektywnej i wydajnej pracy. Wysokie napięcia 24V, 40V i 60V sprawiają, że narzędzia te osiągają podobne wyniki do narzędzi zasilanych z sieci elektrycznej.Te najmocniejsze dorównują nawet swoją mocą urządzeniom spalinowym, a to sprawia, że możesz pracować bardzo skutecznie w swoim ogrodzie czy na działce bez hałasu i spalin.
Strona 1 z 20