Akumulatorowe nowości w ofercie Ryobi

Nie od wczoraj wiadomo, że oferta Ryobi zza oceanu znacząco się różni od oferty europejskiej. Niemniej jednak amerykańskie nowości w miarę systematycznie spływają do nas i już teraz możemy kupić nowe urządzenia zasilane 18-voltowym akumulatorem Ryobi ONE+. Co nowego znalazło się w ofercie Ryobi?

Panele grzewcze na podczerwień marki NEO

Ogrzewanie na podczerwień cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników. To innowacyjne rozwiązanie z zakresu ocieplania pomieszczeń wyróżnia się przede wszystkim funkcjonalnością, wydajnością niezawodnością i oczywiście nienaganną estetyką wykonania, a wszystko to zamknięte zostało w przystępnej cenie. Panel grzewczy na podczerwień to technologia idealnie dopasowana do potrzeb współczesnego użytkownika, stąd też pomysł firmy NEO, aby uzupełnić swój asortyment o ten produkt.

Narzędzia akumulatorowe Biturbo

Nie wszystkie narzędzia w pełni wykorzystują potencjał nowoczesnych akumulatorów. Zastosowana technologia i nowa elektronika w bateriach często sprawiają, że dotychczasowa generacja narzędzi, mimo kompatybilności, nie uzyska osiągów jakie producent gwarantuje. I tak też jest w przypadku nowoczesnych akumulatorów Bosch ProCORE. Firma jednak poszła o krok dalej i wyprodukowała narzędzia Biturbo, które wykorzystują wszystkie możliwości tych baterii.

Nowe zestawy osprzętu HiKOKI

O systemach przechowywania narzędzi pisaliśmy już wielokrotnie. Praktycznie już każdy producent znanej marki elektronarzędzi dysponuje skrzyniami narzędziowymi, które można ze sobą łączyć w dowolnej konfiguracji. Wszystko po to, aby ułatwić transport i przechowywanie narzędzi. Marka HiKOKI poszła o krok dalej i opracowała zestawy osprzętu w praktycznych mini walizkach, które także można ze sobą łączyć.

Komfort w upalne dni dzięki wentylatorom NEO

Skoro zima potrafi nas zaskoczyć, to lato również - szczególnie, gdy nadchodzi fala letnich upałów. Dla większości osób, które pracują i przebywają w nieklimatyzowanych pomieszczeniach, jest to z reguły duży problem. Jednym z tańszych i szybszych rozwiązań na poprawę komfortu pracy są wentylatory. Niedawno oferta marki NEO Tools wzbogaciła się o szeroki wybór modeli tych urządzeń, dedykowanych zarówno do domu, jak i do pomieszczeń o dużych powierzchniach.

Tarcze Silencio od Norton Clipper

Praca tarczami diamentowymi często związana jest z dużą ilością pyłu, hałasem, a także drganiami, które przenoszą się pośrednio także na operatora, co niekoniecznie jest zdrowe dla użytkownika i może prowadzić do różnych bolesnych dolegliwości. Całe szczęście specjaliści marki Norton zdiagnozowali ten problem i opracowali nowoczesną technologię Silencio!

GWS 18V-10 Professional - wysoka moc i bezpieczeństwo w zasięgu ręki

Wydajność, wygoda i bezpieczeństwo, to trzy podstawowe cechy, którymi może się poszczycić nowa szlifierka kątowa Bosch GWS 18V-10 Professional Heavy Duty do trudnych zadań. O tym jakie funkcje posiada i w które rozwiązania została wyposażona dowiecie się z poniższego artykułu!

Qbrick - weź go ze sobą na warsztat!

Qbrick System to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek skrzynek do przechowywania i transportowania narzędzi. Mając na uwadze doświadczenia użytkowników skrzynek Qbrick, marka stara się nieustannie ulepszać swoje rozwiązania i wprowadzać coraz to nowe, aby w pełni zaspokoić potrzeby swoich klientów. Poniżej prezentujemy nowości, które pojawiły się w 2020 roku.

Technologia bezszczotkowa Bosch

Elektronarzędzia z silnikiem bezszczotkowym zyskują coraz więcej swoich zwolenników. Sięgają po nie już nie tylko profesjonaliści, ale również i majsterkowicze. Producenci nieustannie poszerzają swoją ofertę o kolejne modele bezszczotkowe. Niewątpliwie liderem w tej kategorii jest firma Bosch, która niedawno do oferty wprowadziła kolejne akumulatorowe maszyny z bezszczotkowym silnikiem - GSR 12V-30, GSR 18V-50, GWS 18V-10.

Nowości w ofercie Ryobi

System Ryobi ONE+ istnieje już od 1996 roku. Od tego czasu liczba narzędzi ogrodowych i elektronarzędzi znacząco wzrosła, co sprawiło, że marka Ryobi stała się liderem na światowym rynku bezprzewodowych urządzeń dedykowanych majsterkowiczom. Każdego roku do oferty sukcesywnie trafiają nowe urządzenia, które mają na celu ułatwić codzienne prace w domu, ogrodzie i warsztacie, a każde z nich zasilane jest za pomocą jednego akumulatora ONE+. I tak też było w 2019 roku! W poniższym artykule przedstawiamy kilka akumulatorowych...
Strona 1 z 49