Nowy system skrzynek modułowych NEO

Ocena: 5,0/5
Nie od wczoraj wiadomo, że marka NEO nieustannie rozwija swój asortyment systemów transportowych wraz z rosnącym zapotrzebowaniem swoich klientów. W ostatnim czasie swoją ofertę poszerzyła o innowacyjny, mobilny system modułowy, który stanowi znakomite rozwiązanie dla transportu i przechowywania większej ilości narzędzi.

Nowej generacji opalarka GHG 20-60 od Bosch Professional

Ocena: 5,0/5
Dłuższa żywotność i lepsza ergonomia dla wszechstronnego zastosowania - oto co oferuje nowej generacji opalarka z rękojeścią prostą GHG 20-60 od firmy Bosch Professional. Narzędzie przeznaczone jest do usuwania powłok malarskich i lakierniczych, formowania termicznego i obkurczania, a także do lutowania, spawania oraz cynowania.

Klucze udarowe akumulatorowe Multi Volt Hitachi (HiKOKI) o wysokiej sile dokręcania

Ocena: 4,4/5
Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej serii narzędzi akumulatorowych Multi Volt Hitachi (wkrótce HiKOKI), które pracują z akumulatorem 36V, kompatybilnym również z urządzeniami w klasie 18V. Dziś chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się kluczom udarowym, które zasilają szeregi nowej serii Multi Volt. Model WR36DB WR i WR36DA WR to mocne narzędzia akumulatorowe, które powinny spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.

Dalmierz laserowy GLM 120 C z wbudowaną kamerą - nowość marki Bosch

Model GLM 120 C to pierwszy dalmierz laserowy marki Bosch wyposażony w kamerę. Wykorzystanie kamery w dalmierzu ma zwiększyć dokładność pomiarów przy większych odległościach do 120m i w jasnym otoczeniu. Urządzenie może być sterowane za pomocą aplikacji Measuring Master. Dalmierz sprawdzi się w sektorze remontowo-budowlanym. Ułatwi pracę stolarzom, rzemieślnikom, architektom czy elektrykom.

Myjka ciśnieniowa Nilfisk C 125.7-6 X-TRA - wydajna myjka do domu i na działkę

Ocena: 5,0/5
Jeśli szukamy solidnej, wydajnej myjki, którą wyczyścimy taras, rower czy meble ogrodowe, ale jednocześnie zależy nam na kompaktowej budowie urządzenia, to myjka ciśnieniowa C 125.7-6 X-TRA powinna sprostać naszym oczekiwaniom. Ten model to najbardziej wydajne urządzenie wśród kompaktowych myjek wysokociśnieniowych Nilfisk.

Multi Volt Hitachi - nowe oblicze akumulatora

Ocena: 3,3/5
Akumulator Multi Volt to dwie klasy napięcia: 18V i 36V. Te dwie „osobowości” akumulatora pozwalają użytkownikowi pracować dotychczasowymi narzędziami Hitachi 18V z mocowaniem slajdowym baterii oraz nową serią narzędzi 36V Multi Volt. Taki akumulator to trochę jak Hulk z filmów Marvela – z popularnego 18V przeradza się w jeszcze mocniejsze 36V.

Narzędzia ogrodowe Greenworks – poczuj tę moc w swoim ogrodzie

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Greenworks są przeznaczone do lekkich, jak i bardzo wymagających prac w ogrodzie. Wszystko to za sprawą nowoczesnych, mocnych akumulatorów, które są gwarancją efektywnej i wydajnej pracy. Wysokie napięcia 24V, 40V i 60V sprawiają, że narzędzia te osiągają podobne wyniki do narzędzi zasilanych z sieci elektrycznej.Te najmocniejsze dorównują nawet swoją mocą urządzeniom spalinowym, a to sprawia, że możesz pracować bardzo skutecznie w swoim ogrodzie czy na działce bez hałasu i spalin.

Frezarka krawędziowa GKF 12V-8 - pierwsza akumulatorowa frezarka w ofercie Bosch

Marka Bosch poszerza swoją ofertę frezarek krawędziowych o model akumulatorowy GKF 12V-8. Narzędzie jest niewielkich rozmiarów i cechuje się nietypową budową, która ma ułatwiać jego prowadzenie. Frezarka akumulatorowa Bosch GKF 12V-8 jest polecana fachowcom z branży stolarskiej, którzy zajmują się m.in. zabudową kuchni, montażem okien, schodów czy mebli.

Mierz wysoko z piłą i nożycami na wysięgniku Bosch

Ocena: 5,0/5
Oferta narzędzi ogrodowych Bosch poszerzyła się o akumulatorową piłę do gałęzi na wysięgniku UniversalChainPole 18 i akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku UniversalHedgePole 18. Narzędzia te umożliwiają pielęgnację drzew i wysokich krzewów bez potrzeby korzystania z drabiny. Są rekomendowane użytkownikom indywidualnym.

Co myjka do okien GlassVac Bosch ma wspólnego z samochodem?

Ocena: 4,7/5
Pierwsza myśl - możemy nią umyć szyby przy okazji czyszczenia auta. A do mniej oczywistych powiązań możemy zaliczyć konstrukcję gumowej krawędzi myjki. Jest ona pokryta powłoką polimerową Power Protection Plus, która jest wykorzystywana przy produkcji wycieraczek Bosch dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Czym jeszcze cechuje się nowa myjka Bosch? O tym w dalszej części.
Strona 1 z 19