Komfort w upalne dni, dzięki wentylatorom NEO.

Skoro zima potrafi nas zaskoczyć, to lato również - szczególnie, gdy nadchodzi fala letnich upałów. Dla większości osób, które pracują i przebywają w nieklimatyzowanych pomieszczeniach, jest to z reguły duży problem. Jednym z tańszych i szybszych rozwiązań na poprawę komfortu pracy są wentylatory. Niedawno oferta marki NEO Tools wzbogaciła się o szeroki wybór modeli tych urządzeń, dedykowanych zarówno do domu, jak i do pomieszczeń o dużych powierzchniach.

Tarcze Silencio od Norton Clipper

Ocena: 5,0/5
Praca tarczami diamentowymi często związana jest z dużą ilością pyłu, hałasem, a także drganiami, które przenoszą się pośrednio także na operatora, co niekoniecznie jest zdrowe dla użytkownika i może prowadzić do różnych bolesnych dolegliwości. Całe szczęście specjaliści marki Norton zdiagnozowali ten problem i opracowali nowoczesną technologię Silencio!

GWS 18V-10 Professional - wysoka moc i bezpieczeństwo w zasięgu ręki

Ocena: 4,5/5
Wydajność, wygoda i bezpieczeństwo, to trzy podstawowe cechy, którymi może się poszczycić nowa szlifierka kątowa Bosch GWS 18V-10 Professional Heavy Duty do trudnych zadań. O tym jakie funkcje posiada i w które rozwiązania została wyposażona dowiecie się z poniższego artykułu!

Qbrick - weź go ze sobą na warsztat!

Ocena: 5,0/5
Qbrick System to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek skrzynek do przechowywania i transportowania narzędzi. Mając na uwadze doświadczenia użytkowników skrzynek Qbrick, marka stara się nieustannie ulepszać swoje rozwiązania i wprowadzać coraz to nowe, aby w pełni zaspokoić potrzeby swoich klientów. Poniżej prezentujemy nowości, które pojawiły się w 2020 roku.

Technologia bezszczotkowa Bosch

Elektronarzędzia z silnikiem bezszczotkowym zyskują coraz więcej swoich zwolenników. Sięgają po nie już nie tylko profesjonaliści, ale również i majsterkowicze. Producenci nieustannie poszerzają swoją ofertę o kolejne modele bezszczotkowe. Niewątpliwie liderem w tej kategorii jest firma Bosch, która niedawno do oferty wprowadziła kolejne akumulatorowe maszyny z bezszczotkowym silnikiem - GSR 12V-30, GSR 18V-50, GWS 18V-10.

Nowości w ofercie Ryobi

Ocena: 4,5/5
System Ryobi ONE+ istnieje już od 1996 roku. Od tego czasu liczba narzędzi ogrodowych i elektronarzędzi znacząco wzrosła, co sprawiło, że marka Ryobi stała się liderem na światowym rynku bezprzewodowych urządzeń dedykowanych majsterkowiczom. Każdego roku do oferty sukcesywnie trafiają nowe urządzenia, które mają na celu ułatwić codzienne prace w domu, ogrodzie i warsztacie, a każde z nich zasilane jest za pomocą jednego akumulatora ONE+. I tak też było w 2019 roku! W poniższym artykule przedstawiamy kilka akumulatorowych...

NEO Custom PRO - Twój własny warsztat narzędziowy

Ocena: 5,0/5
Na rynku dostępnych jest wiele produktów do przechowywania narzędzi w garażu i warsztacie. Większość marek oferuje jednak gotowe rozwiązania, które wystarczy tylko wyposażyć własnymi narzędziami. Tymczasem marka NEO opracowała system, który daje możliwość stworzenia własnego warsztatu narzędziowego! Poznaj system NEO Custom PRO i stwórz swój warsztat na miarę Twoich potrzeb!

Nowa szlifierka mimośrodowa Bosch GET 55-125

Ocena: 4,3/5
Szybka praca, pełna kontrola i niemal bezpyłowa praca - to tylko kilka zalet nowej szlifierki mimośrodowej do profesjonalnych zastosowań, która pojawiła się w ofercie marki Bosch.

Nowa skrzynka narzędziowa Toolbox L Itamati ITB26L

Ocena: 5,0/5
W każdym warsztacie majsterkowicza nie może zabraknąć praktycznej i pojemnej skrzynki narzędziowej, która pomieści zarówno narzędzia ręczne, elektronarzędzia, a także niezbędny do pracy osprzęt i akcesoria. Nowa skrzynka narzędziowa Itamati Toolbox L spełnia wszystkie te wymogi, a także jest znakomitym uzupełnieniem zestawu elektronarzędzi akumulatorowych Itamati PowerSystem 18Volt.

Nowe tarcze Norton Clipper Invincible

Ocena: 5,0/5
Prace budowlane wymagają od nas częstego cięcia i przycinania różnego rodzaju materiałów. Dysponując jedną kątówką, często musimy zmieniać tarcze i mocować tę, która jest dedykowana do aktualnie obrabianego materiału. Jest to czynność żmudna i na pewno czasochłonna, szczególnie gdy pracujemy pod presją czasu. Marka Norton Clipper znalazła na to sposób - nową linię tarcz do obróbki różnego rodzaju materiałów!
Strona 1 z 49