Nowości w ofercie

Makita XGT 40V – niezawodny system akumulatorowy

Makita XGT 40V – niezawodny system akumulatorowy
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2023-09-20

Japońska firma Makita zajmuje się narzędziami już od ponad stu lat, a w ostatnich kilkunastu bezprzewodowe modele są zdecydowanie w centrum jej zainteresowań. Od 2005 roku oferuje system LXT 18V. Ostatnie lata to jednak czas niezwykle dynamicznego rozwoju technologii akumulatorów i choć ta linia nadal będzie dostępna, to Japończycy stworzyli serię narzędzi akumulatorowych o podwyższonych osiągach – Makita XGT 40V. Powstała ona z myślą o profesjonalnych zastosowaniach, większej wydajności oraz optymalnym wykorzystaniu nowych...

Młoty Bosch – moc, która ułatwia pracę

Młoty Bosch – moc, która ułatwia pracę
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2023-03-25

Niemiecka marka Bosch to profesjonalista w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań technologicznych na rynku narzędziowym, która od przeszło 100 lat dba o nasz komfort w domu, ogrodzie i warsztacie za sprawą funkcjonalnych i solidnych sprzętów. W sklepie internetowym narzedzia.pl przygotowaliśmy dla Was promocję na młoty Bosch. Jeżeli chcecie poznać szczegóły, to czytajcie dalej!

Kress Kross Pack – wiele urządzeń, jeden akumulator

Kress Kross Pack – wiele urządzeń, jeden akumulator
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2022-10-02

Zestawy narzędzi akumulatorowych jednej marki, do której można dokupić kilka akumulatorów, zdobywają coraz większą popularność. O takie rozwiązanie pokusiła się również niemiecka marka Kress. Co może nam zaoferować?

Ładowarki solarne Neo - ekologiczne źródło energii

Ładowarki solarne Neo - ekologiczne źródło energii
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2022-05-09

Ekologiczna energia pochodząca ze słońca to zagadnienie, którym coraz bardziej interesują się zarówno przedsiębiorstwa, jak i indywidualni użytkownicy. Marka Neo postanowiła wyjść naprzeciw tym drugim i zaproponować przenośne ładowarki solarne, które z powodzeniem sprawdzą się na kempingu, łodzi czy podczas pieszej wycieczki. Panele słoneczne Neo to praktyczne urządzenia do zasilania telefonu, tabletu czy akumulatora 12V w przyczepie kempingowej. Stanowią ważne uzupełnienie oferty turystyczno-survivalowej od marki Neo.

Nowości od Makity: wiertarko-wkrętarka HP488DWAE i szlifierka kątowa GA9071X1

Nowości od Makity: wiertarko-wkrętarka HP488DWAE i szlifierka kątowa GA9071X1
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2022-04-12

Czy Makita po raz kolejny udowodniła, że nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o usprawnianie pracy? W dzisiejszym artykule przedstawimy nowe modele elektronarzędzi tego producenta, z których skorzystać mogą zarówno profesjonaliści, jak i wymagający amatorzy.

Uchwyt BitMag na bity, nasadki i wiertła - uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Uchwyt BitMag na bity, nasadki i wiertła - uniwersalne rozwiązanie dla każdego
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2021-11-08

Magnetyczny uchwyt BitMag to całkiem świeży produkt na rynku, ale już zdążył przypaść do gustu wielu użytkownikom wkrętarek. To z pozoru małe i proste akcesorium sprawdza się w najtrudniejszych warunkach roboczych i zdecydowanie ułatwia pracę fachowcom. Uchwyt BitMag na bity, nasadki i wiertła to coś, co powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego miłośnika praktycznych rozwiązań.

Akumulatorowe nowości w ofercie Ryobi

Akumulatorowe nowości w ofercie Ryobi
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2020-10-22

Nie od wczoraj wiadomo, że oferta Ryobi zza oceanu znacząco się różni od oferty europejskiej. Niemniej jednak amerykańskie nowości w miarę systematycznie spływają do nas i już teraz możemy kupić nowe urządzenia zasilane 18-voltowym akumulatorem Ryobi ONE+. Co nowego znalazło się w ofercie Ryobi?

Panele grzewcze na podczerwień marki NEO

Panele grzewcze na podczerwień marki NEO
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2020-10-16

Ogrzewanie na podczerwień cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników. To innowacyjne rozwiązanie z zakresu ocieplania pomieszczeń wyróżnia się przede wszystkim funkcjonalnością, wydajnością niezawodnością i oczywiście nienaganną estetyką wykonania, a wszystko to zamknięte zostało w przystępnej cenie. Panel grzewczy na podczerwień to technologia idealnie dopasowana do potrzeb współczesnego użytkownika, stąd też pomysł firmy NEO, aby uzupełnić swój asortyment o ten produkt.

Narzędzia akumulatorowe Biturbo

Narzędzia akumulatorowe Biturbo
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2020-10-07

Nie wszystkie narzędzia w pełni wykorzystują potencjał nowoczesnych akumulatorów. Zastosowana technologia i nowa elektronika w bateriach często sprawiają, że dotychczasowa generacja narzędzi, mimo kompatybilności, nie uzyska osiągów jakie producent gwarantuje. I tak też jest w przypadku nowoczesnych akumulatorów Bosch ProCORE. Firma jednak poszła o krok dalej i wyprodukowała narzędzia Biturbo, które wykorzystują wszystkie możliwości tych baterii.

Nowe zestawy osprzętu HiKOKI

Nowe zestawy osprzętu HiKOKI
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2020-09-17

O systemach przechowywania narzędzi pisaliśmy już wielokrotnie. Praktycznie już każdy producent znanej marki elektronarzędzi dysponuje skrzyniami narzędziowymi, które można ze sobą łączyć w dowolnej konfiguracji. Wszystko po to, aby ułatwić transport i przechowywanie narzędzi. Marka HiKOKI poszła o krok dalej i opracowała zestawy osprzętu w praktycznych mini walizkach, które także można ze sobą łączyć.

1 2 ... 50