Kress Kross Pack – wiele urządzeń, jeden akumulator

Zestawy narzędzi akumulatorowych jednej marki, do której można dokupić kilka akumulatorów, zdobywają coraz większą popularność. O takie rozwiązanie pokusiła się również niemiecka marka Kress. Co może nam zaoferować?

Ładowarki solarne Neo - ekologiczne źródło energii

Ekologiczna energia pochodząca ze słońca to zagadnienie, którym coraz bardziej interesują się zarówno przedsiębiorstwa, jak i indywidualni użytkownicy. Marka Neo postanowiła wyjść naprzeciw tym drugim i zaproponować przenośne ładowarki solarne, które z powodzeniem sprawdzą się na kempingu, łodzi czy podczas pieszej wycieczki. Panele słoneczne Neo to praktyczne urządzenia do zasilania telefonu, tabletu czy akumulatora 12V w przyczepie kempingowej. Stanowią ważne uzupełnienie oferty turystyczno-survivalowej od marki Neo.

Nowości od Makity: wiertarko-wkrętarka HP488DWAE i szlifierka kątowa GA9071X1

Czy Makita po raz kolejny udowodniła, że nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o usprawnianie pracy? W dzisiejszym artykule przedstawimy nowe modele elektronarzędzi tego producenta, z których skorzystać mogą zarówno profesjonaliści, jak i wymagający amatorzy.

Uchwyt BitMag na bity, nasadki i wiertła - uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Magnetyczny uchwyt BitMag to całkiem świeży produkt na rynku, ale już zdążył przypaść do gustu wielu użytkownikom wkrętarek. To z pozoru małe i proste akcesorium sprawdza się w najtrudniejszych warunkach roboczych i zdecydowanie ułatwia pracę fachowcom. Uchwyt BitMag na bity, nasadki i wiertła to coś, co powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego miłośnika praktycznych rozwiązań.

Akumulatorowe nowości w ofercie Ryobi

Nie od wczoraj wiadomo, że oferta Ryobi zza oceanu znacząco się różni od oferty europejskiej. Niemniej jednak amerykańskie nowości w miarę systematycznie spływają do nas i już teraz możemy kupić nowe urządzenia zasilane 18-voltowym akumulatorem Ryobi ONE+. Co nowego znalazło się w ofercie Ryobi?

Panele grzewcze na podczerwień marki NEO

Ogrzewanie na podczerwień cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników. To innowacyjne rozwiązanie z zakresu ocieplania pomieszczeń wyróżnia się przede wszystkim funkcjonalnością, wydajnością niezawodnością i oczywiście nienaganną estetyką wykonania, a wszystko to zamknięte zostało w przystępnej cenie. Panel grzewczy na podczerwień to technologia idealnie dopasowana do potrzeb współczesnego użytkownika, stąd też pomysł firmy NEO, aby uzupełnić swój asortyment o ten produkt.

Narzędzia akumulatorowe Biturbo

Nie wszystkie narzędzia w pełni wykorzystują potencjał nowoczesnych akumulatorów. Zastosowana technologia i nowa elektronika w bateriach często sprawiają, że dotychczasowa generacja narzędzi, mimo kompatybilności, nie uzyska osiągów jakie producent gwarantuje. I tak też jest w przypadku nowoczesnych akumulatorów Bosch ProCORE. Firma jednak poszła o krok dalej i wyprodukowała narzędzia Biturbo, które wykorzystują wszystkie możliwości tych baterii.

Nowe zestawy osprzętu HiKOKI

O systemach przechowywania narzędzi pisaliśmy już wielokrotnie. Praktycznie już każdy producent znanej marki elektronarzędzi dysponuje skrzyniami narzędziowymi, które można ze sobą łączyć w dowolnej konfiguracji. Wszystko po to, aby ułatwić transport i przechowywanie narzędzi. Marka HiKOKI poszła o krok dalej i opracowała zestawy osprzętu w praktycznych mini walizkach, które także można ze sobą łączyć.

Komfort w upalne dni dzięki wentylatorom NEO

Skoro zima potrafi nas zaskoczyć, to lato również - szczególnie, gdy nadchodzi fala letnich upałów. Dla większości osób, które pracują i przebywają w nieklimatyzowanych pomieszczeniach, jest to z reguły duży problem. Jednym z tańszych i szybszych rozwiązań na poprawę komfortu pracy są wentylatory. Niedawno oferta marki NEO Tools wzbogaciła się o szeroki wybór modeli tych urządzeń, dedykowanych zarówno do domu, jak i do pomieszczeń o dużych powierzchniach.

Tarcze Silencio od Norton Clipper

Praca tarczami diamentowymi często związana jest z dużą ilością pyłu, hałasem, a także drganiami, które przenoszą się pośrednio także na operatora, co niekoniecznie jest zdrowe dla użytkownika i może prowadzić do różnych bolesnych dolegliwości. Całe szczęście specjaliści marki Norton zdiagnozowali ten problem i opracowali nowoczesną technologię Silencio!
Strona 1 z 49