Elektronarzędzia Graphite Pro - propozycja dla profesjonalistów

Marka Graphite wprowadziła na rynek linię elektronarzędzi Graphite PRO dedykowanych profesjonalistom. W nowej ofercie pojawiły się następujące narzędzia: młotowiertarka 59GP500, młotowiertarka 59G501, młot kujący 59GP800, bruzdownica 59GP300, szlifierka kątowa 59GP001 oraz polerka 59GP200. Czym różnią się od podstawowej oferty Graphite i jakie rozwiązania w nich zastosowano? O tym poniżej.

5 lat gwarancji na narzędzia Graphite Pro

Elektronarzędzia Graphite Pro objęte są 3-letnią gwarancją. Producent oferuje dodatkowo możliwość przedłużenia gwarancji o 2 lata. W tym celu wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie producenta. Dzięki temu w prosty sposób można przedłużyć gwarancję aż do 5lat. Zobacz, jakie to proste.

Cięcie metalu bez iskrzenia - możliwości pilarki Bosch GKM 18V-Li

Zastanawiasz się, czym ciąć metal bez iskrzenia? Idealna do tego będzie nowa pilarka Bosch GKM 18 V-LI - zapewnia bowiem szybkie i precyzyjne cięcie metalu bez iskier. Eliminuje jednocześnie ryzyko powstawania zadziorów i przebarwień powierzchni.

Wiertarko-wkrętarka z Syneon Chip - czy warto?

Wiercenie i wkręcanie w różnorodnym materiale może być jeszcze bardziej wydajne i skuteczne. Wiertarko-wkrętarka PSB 18 LI-2 jest tego najlepszym przykładem. Wszystko za sprawą nowej formuły Bosch Syneon Chip opartej na inteligentnym sterowaniu energią. Syneon Chip integruje pracę akumulatora, przekładni i silnika, dzięki czemu trzy główne komponenty PSB 18 LI-2 Bosch pracują efektywniej i wydajniej.

Jaki dalmierz dla majsterkowicza? Zobacz najnowsze dalmierze laserowe Bosch PLR 30C i PLR 50C

Calówka, ołówek i kartka z notesu przeszły do historii. Nowe dalmierze laserowe Bosch PLR 30 C i PLR 50 C mierzą nachylenie i długości z najwyższą precyzją oraz automatycznie obliczają na ich podstawie powierzchnię i kubaturę. Dzięki niezwykle praktycznemu wyposażeniu, które obejmuje wyświetlacz dotykowy, złącze Bluetooth do bezprzewodowej transmisji pomiarów do aplikacji Bosch „measure&go” oraz czujnik nachylenia, oferują wszystkie pomiary, jakie może wymarzyć sobie majsterkowicz.

Pierwsze dalmierze DIY z kolorowym dotykowym wyświetlaczem - Bosch PLR 30C i PLR 50C

Marka Bosch wychodzi naprzeciw bardzo wymagających klientów i wyposaża swoje produkty w najnowsze technologie. Niezaprzeczalnym przykładem innowacyjnych rozwiązań są nowe dalmierze laserowe PLR 30C i PLR50C, dzięki którym dokonywanie pomiarów staje się proste i szybkie. Mierniki Bosch wyposażono w darmową aplikację Measure&Go, dzięki której prześlemy dokonane pomiary na smartfon czy tablet, mając pewność, że zostały utrwalone i będą dostępne w każdym momencie.

Jesienne porządki w domu i ogrodzie - zobacz nową myjkę Skil 0761AA

Czas na jesienne porządki. Zastanawiasz się, jaką myjkę wysokociśnieniową wybrać? Sprawdź możliwości nowej myjki Skil 0716AA. Doskonała do mycia tarasu, utrzymania w czystości roweru czy umycia samochodu. Myjka wysokociśnieniowa Skil 0761 poradzi sobie z jesiennym błotem.

Syneon Chip - innowacyjne rozwiązanie narzędzi Bosch

Bosch wprowadza nowe elektronarzędzia linii Zielonej o napięciu 14,4V i 18V z podwyższoną pojemnością akumulatorów i innowacyjnym systemem Syneon Chip. Sprawdź, czym jest Syneon Chip

Narzędzia Bosch 14,4V i 18V z akumulatorami 2,5Ah - sprawdź nowe nr katalogowe

Bosch Zielony wprowadza do oferty nowe narzędzia 14,4V i 18V z większą niż dotychczas pojemnością akumulatorów 2,5Ah oraz innowacyjnym systemem inteligentnego sterowania energią – Syneon Chip. Poniżej przedstawiamy jak przedstawiają się zmiany.

Nowe przecinarki Rubi DS-250-N i DX-350-N zastępują DS-250 i DX-350

Rubi wprowadza na rynek nowe elektryczne przecinarki do glazury. Są to nowe wersje przecinarek DS-250-N oraz DX-350-N, które zastępują stare modele DS-250 i DX-350.
Strona 10 z 49