Podczas nadchodzących targów BUDMA 2014 marki Stanley, Black & Decker, Bostitch oraz DeWALT przedstawią najnowszą ofertę narzędzi i elektronarzędzi.

Kup w Narzedzia.pl

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 to jedno z najważniejszych w tym roku polskich wydarzeń branżowych. W dniach 11-14 marca 2014 r. w Poznaniu swoje produkty zaprezentują czołowi przedstawiciele firm budowlanych, narzędziowych i architektonicznych. Podczas targów nie zabraknie spotkań i rozmów na aktualne zagadnienia dotyczące branży, jednak największą atrakcją będzie zapewne strefa testów, w której wszyscy chętni własnoręcznie przetestują urządzenia i materiały budowlane. W tym roku strefa testów będzie szczególnie duża, bo ponad 3 krotnie większa niż na BUDMIE 2013.

 


W sekcji narzędziowej, największym na targach stoiskiem firmowym o powierzchni ponad 100m2 będzie z kolei niekonwencjonalnie zaaranżowana strefa marek: Stanley, Black&Decker, Bostitch i DeWalt. W strefie zaprezentowane zostaną najnowsze, dostępne już na polskim rynku, narzędzia i elektronarzędzia, jak również wiele sztandarowych produktów tych marek, do których zaliczyć można: narzędzia pomiarowe, wkrętaki akumulatorowe i wiertarki dwubiegowe. Przez cztery dni targów specjaliści i handlowcy Stanley, Black&Decker, Bostitch oraz DeWalt będą udzielali fachowych porad na temat narzędzi i ich zastosowania. Goście strefy zostaną zaproszeni do wypróbowania interesujących ich narzędzi w praktyce, a także udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Wśród nowości prezentowanych na BUDMIE przez markę Stanley znajdzie się gama elektronarzędzi i akcesoriów FatMax oraz dalmierze, poziomice laserowe, elektroniczne wykrywacze profili, młotki, miary, narzędzia tnące, a także skrzynie narzędziowe. Black & Decker zaprezentuje najnowszą gamę odkurzaczy ręcznych Dustbuster, mopy parowe Steam-mop, gamę narzędzi ogrodowych, sieciową wersję elektronarzędzia Multievo z nowymi głowicami oraz gamę narzędzi malarskich, w tym unikalny pistolet Speedy Edge do malowania powierzchni przy krawędziach. Marka DeWALT przedstawi z kolei gamę profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi niezbędnych na budowach. Znajdą się wśród nich: nowa linii akumulatorowych, bezszczotkowych wiertarko-wkrętarek, wiertarko-wkrętarek z udarem oraz kluczy udarowych DeWALT XR Brushless, linia pilarek Alligator, nowe młotowiertarki 4kg i 2kg oraz systemy odpylające do szlifowania powierzchni. Targi BUDMA 2014 odbędą się w dniach 11-14 marca 2014 r. przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Narzędzia i elektronarzędzia Stanley, Black & Decker, Bostitch i DeWALT można będzie oglądać na stoisku nr 37 w hali nr 4.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane