W ofercie Stanley, światowego lider w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych, pojawiły się 3 innowacyjne noże – nóż bezpieczny FatMax®, nóż bezpieczny do folii pakowej oraz składany nóż kieszonkowy.

Kup w Narzedzia.pl
Nóż z podwójnym ostrzem Stanley TWIN BLADE
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
54,49

Firma Stanley znana ze swojej innowacyjności wyznacza nowe trędy w dziedzinie narzędzi ręcznych. Jako pierwsza na świecie opracowała konstrukcję noży składanych. Tej jesieni Stanley proponuje kolejne nowości. Stanley opatentowała i jako pierwsza na świecie wprowadza na rynek nóż bezpieczny FatMax z trzema funkcjami. Oprócz bezpiecznego noża FatMax, firma poszerza swój asortyment o dwa nowe produkty: nóż do cięcia folii oraz składany nóż kieszonkowy.

 

Nóż bezpieczny FatMax®

FatMax® 10-242 to pierwszy na świecie bezpieczny nóż z trzema dodatkowymi funkcjami: automatyczną wymianą ostrza, samopowrotnym, bezpiecznym ostrzem oraz rozdzielaczem folii. Nóż jest poręczny i prosty w obsłudze, można go otworzyć samym kciukiem, a ergonomiczna obudowa z gumowymi wkładkami zapobiega przed wysunięciem się narzędzia z dłoni. Bezpieczne, samopowrotne ostrze chroni użytkownika przed przypadkowym skaleczeniem i zapewnia wygodę podczas pracy. Nowatorskim rozwiązaniem jest system szybkiej wymiany zużytych ostrzy na nowe, których magazynek ukryto w rękojeści. Nóż wyposażono w bezpieczny obcinak do folii i kartonów z wymiennym ostrzem ukrytym w szczelinie.

,

 

Nóż bezpieczny do folii pakowej Stanley

Model 10-244 to nowy bezpieczny nóż do cięcia folii pakowej w małym, kieszonkowym rozmiarze. Jego wymienne ostrze ukryte jest w specjalnie wyprofilowanej szczelinie tnącej, co zabezpiecza użytkownika przed skaleczeniem.

 

Składany nóż kieszonkowy Stanley

Bezpieczny, składany nóż kieszonkowy Stanley (model 10-243) posiada korpus wykonany z metalu i trwałego tworzywa oraz bardzo wygodny system automatycznej wymiany ostrza. Poręczny rozmiar sprawia, że możemy mieć go przy sobie zawsze, gdy jest potrzebny. Największymi atutami tego noża są niezawodność oraz wygodne użytkowanie. Do noża pasują ostrza: 11-987 i 11-921.

 

Już wkrótce noże dostępne będa w ofercie sklepu narzedzia.pl!

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane