Marka Ryobi jest jednym z największych producentów na świecie oferujących innowacyjne i funkcjonalne elektronarzędzia w bardzo atrakcyjnych cenach. Dlatego też tak chętnie marka ta wybierana jest przez miliony użytkowników, od hobbystów, stolarzy, rzemieślników, aż po wykonawców, dla których cena odgrywa bardzo istotną rolę podczas wyboru. Każdego roku Ryobi opracowuje nowe innowacje technologiczne zwiększające wydajność, bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno w domu, jak i w ogrodzie, dlatego też oferta Ryobi nieustannie się powiększa, a rodzina elektronarzędzi z serii ONE+ zyskuje nowych pobratymców, którzy zastępują dotychczas istniejące urządzenia sieciowe.

Kup w Narzedzia.pl
Wiertarko-wkrętarka udarowa Ryobi ONE+ R18PD7-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
508,99
Odkurzacz akumulatorowy Ryobi ONE+ R18HVF-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
193,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
169
Kompresor akumulatorowy Ryobi ONE+ R18PI-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
206,99
Wyrzynarka Ryobi ONE+ R18JS7-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
607,99
1 799
1 259

System ONE+

Główną ideą systemu ONE+ jest postępowanie w myśl zrównoważonego rozwoju, który bierze pod uwagę bardzo istotną kwestię, jaką jest ochrona środowiska. Marka Ryobi podejmuje się zobowiązania w tym zakresie poprzez produkcję elektronarzędzi z serii ONE+, w których wykorzystywanych jest mniej baterii oraz stosowane są elektroniczne systemy zapłonu, wymagające mniejszej liczby silników, które emitują zanieczyszczenia. Dzięki systemowi ONE+ wystarczy jeden akumulator do zasilania wszystkich elektronarzędzi z tej serii. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nie tylko miejsce potrzebne do przechowywania akumulatorów, ale również pozwala zaoszczędzić pieniądze, gdyż przy zakupie kolejnych elektronarzędzi nie ma konieczności kupowania dodatkowych akumulatorów.

ryobi one+

Akumulatorówka zastępuje sieciówkę

Kiedy na rynku pojawiały się pierwsze akumulatorowe elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe, ich główną zaletą była możliwość pracy bezprzewodowej. Początkowo czas pracy nimi był bardzo krótki, z czasem jednak technologia akumulatorowa się rozwinęła, co pozwoliło również na zwiększenie wydajności i wydłużenie czasu pracy. Obecnie produkowane narzędzia akumulatorowe dorównują parametrami i osiągami urządzeniom sieciowym i z powodzeniem mogą je zastępować podczas różnych prac w domu, warsztacie oraz ogrodzie. W ofercie Ryobi znajdziemy już ponad 100 narzędzi będących częścią systemu ONE+ i liczba ta nieustannie się zwiększa. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania użytkownika i uczynić pracę jeszcze bardziej komfortową.

ryobi one+

Dowiedz się więcej: Akumulatory z serii Ryobi ONE+ 18V

Ile elektronarzędzi, tyle możliwości

Oferta Ryobi ONE+ dedykowana jest każdemu użytkownikowi, który potrzebuje prostych rozwiązań do swojego domu. Szeroka gama oferowanych modeli poszczególnych elektronarzędzi sprawia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie urządzenie o jak najbardziej optymalnych parametrach, dostosowanych do swoich potrzeb. Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, szlifierka czy pilarka znajdzie zastosowanie w rękach każdego bardziej ambitnego majsterkowicza, z kolei akumulatorowe narzędzia ogrodowe przydadzą się do pielęgnacji przydomowych ogrodów. Na liście produktów systemu ONE+ znajdziemy również wiele innowacyjnych urządzeń akumulatorowych, które ułatwią codzienne czynności. Akumulatorowa pompka przyda się na wyjazdy pod namiot, lampa zapewni oświetlenie wszędzie tam, gdzie jego niedostatek, a radio umili czas nie tylko podczas pracy.

ryobi

Nowości w Ryobi

Niedawno kilka nowości systemu ONE+ uzupełniło ofertę Ryobi. Do rodziny akumulatorowych elektronarzędzi dołączyła wyrzynarka Ryobi R18JS7-0 z bezszczotkowym silnikiem prądu stałego. Model ten jest mocniejszą wersją topowego modelu wyrzynarki R18JS-0. Oprócz silnika indukcyjnego wyróżnia go również większa liczba skoków roboczych do 3500 na minutę, zwiększona wydajność cięcia w drewnie aż do 135mm oraz niższa 700 gram masa urządzenia.

R18JS7-0

Również oferta narzędzi ogrodowych z serii Ryobi ONE+ została powiększona. Na liście produktów dedykowanych ogrodnikom znalazł się akumulatorowy obcinak do gałęzi OLP1832BX, który sprawdzi się przy sezonowym przycinaniu drzew. Dzięki dużej sile nacisku ostrza na poziomie 250Nm użytkownik bezproblemowo może ciąć gałęzie do 32mm (drewno miękkie) i 28mm (drewno twarde). Z kolei sama długość narzędzia i masa zaledwie 2kg, zwiększa komfort pracy w miejscach trudnodostępnych oraz wysoko ponad głową.

OLP1832BX

Wygodne przechowywanie

Z myślą o posiadaczach małych warsztatów narzędziowych, piwnic oraz budynków gospodarczych, marka Ryobi opracowała specjalne narzędziowe szafki ścienne oraz skrzynki narzędziowe do wygodnego przechowywania narzędzi wraz z osprzętem. Szafki narzędziowe są dostępne w 2 modelach: w wersji z komorą zamykaną na kluczyk (RHWS-0) oraz w wersji otwartej (RHWS-02). Każda z nich została tak zaprojektowana, aby maksymalnie wykorzystać jej każdy element. Na górze szafki można położyć większe narzędzia lub inne przedmioty. Komora szafki pozwoli na przechowywanie narzędzi i innych przydatnych rzeczy w warsztacie. Z kolei dół szafki został specjalnie zaprojektowany, aby móc wieszać narzędzia akumulatorowe Ryobi, które idealnie wpasowują się w przygotowane otwory. Perforowane ścianki natomiast przydadzą się do zawieszenia narzędzi ręcznych, osprzętu i innych akcesoriów.

RHWS-0

Innym wygodnym rozwiązaniem do przechowywania narzędzi oraz ich transportowania są skrzynki narzędziowe. 33-litrowy model RTB19INCH oraz 56-litrowy RTB22INCH doskonale się sprawdzą w tej roli. Pojemna komora ułatwia przechowywanie narzędzi i większych akcesoriów, z kolei mniejsze pojemniki umiejscowione w pokrywie idealnie nadają się do przechowywania drobnych akcesoriów, np. wkrętów czy śrubek. Metalowe zatrzaski zapewnią bezpieczne zamknięcie skrzynki, a wygodna rączka ułatwi jej przenoszenie.

RTB19INCH

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane