Już tej jesieni marka Hitachi wprowadziła na rynek kolejne nowości. Asortyment został poszerzony o innowacyjne elektronarzędzia, wśród których znalazła się: opalarki, latarka i wentylator. Sprawdź czym się wyróżniają nowe modele narzędzi Hitachi.

Kup w Narzedzia.pl
Wyrzynarka Hikoki CJ110MVA WSZ
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
714,99

Opalarki Hitachi

Hitachi zaproponowało 2 modele opalarek – RH600T i RH650V –, z których każda odpowiada wymaganiom różnych użytkowników. Obie opalarki Hitachi służą do obróbki powierzchni różnego rodzaju w tym: usuwania starej farby, osuszania świeżych powłok lakierniczych, obkurczania końcówek kabli, itp. Model RH600T Hitachi gwarantuje możliwość ustawienia nadmuchu powietrza w 2 zakresach: zakres I – 450 st. C, zakres II – 600 st. C. Opalarka pozwala także na szybki wyrzut zimnego powietrza służący do schładzania. Długą żywotność zapewnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Opalarka RH650V posiada regulację temperatury pracy – zakres I: 50 st. C, zakres II: 50-600 st. C i zmienny przepływ powietrza, co pozwala na wykonywanie wielu różnych zadań. Niewątpliwą zaletą opalarki Hitachi jest stała kontrola ciepła do pracy ciągłej bez przegrzewania. Innowacyjna RH650V Hitachi wyposażona jest ponadto w wyświetlacz LCD.

Latarka UB18DGL Hitachi

Innowacyjna latarka Hikoki UB18DGL zapewnia możliwość ustawienia jasności w 2 trybach, co pozwala dostosować moc oświetlenia do konkretnych oczekiwań użytkownika. Udogodnieniem jest specjalna obudowa rurowa z wieszakami, która umożliwia dowolne zawieszenie lampy, a jeszcze większe możliwości UB18DGL zapewnia kąt świecenia regulowany w zakresie od 120 ° w górę i w dół. Latarka wyposażona została w białe diody LED, co daje gwarancję jasnego i szerokiego strumienia światła. Wysoko wydajne akumulatory pozwalają na długie cykle pracy – aż 11,5h świecenia bez przerwy.

Wentylator UF18DSL Hitachi

Wśród nowości Hitachi znalazł się także wentylator UF18DSL zasilany akumulatorem, co pozwala na pracę w dowolnie wybranym miejscu, a składany stojak ułatwia transport. Innowacją UF18DSL Hitachi jest wygodny wyłącznik czasowy: 1 godzina, 2 godziny, 4 godziny. Ponadto wentylator Hitachi ma dwa tryby pracy: maksymalny (wydajność 160m3/min.) i minimalny.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane