Rubi - lider wśród maszyny i narzędzia budowlane, a w szczególności sprzętu niezbędny do układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych - wprowadził na rynek kolejną nowość.

Przecinarka elektryczna do cięć prostych i ukośnych DC-250 Rubi to najlepszy wybór przy cięciu płytek ściennych, podłogowych, gresów i wszelkich innych nawet najtwardszych materiałów, jak np. gres porcelanowy.

Przecinarka elektryczna DC-250 została stworzona z myślą o profesjonalistach. Rubi DC-250 jest doskonała do cięcia gresu porcelanowego, płytek ceramicznych i innych materiałów budowlanych. Przecinarka dostępna jest ze specjalną tarczą diamentową, co jeszcze poszerza pole działania – umożliwia przecinanie granitu i marmuru. Elektryczna przecinarka Rubi wyposażona została w ruchoma głowicę tnąca, co gwarantuje maksymalną funkcjonalność. Co więcej, głowica jest łożyskowana z możliwością ustawienia kątowego 45°, dzięki czemu możliwe jest nawet fazowanie płytek. Na tym nie koniec – przesuw głowicy w pionie pozwala na swobodną regulację wysokości cięcia. Elektryczna przecinarka do glazury Rubi DC-250 wyposażona jest w wysokiej jakości silnik, zapewniający bezpośredni napęd o mocy 1,1 kW (1,5 KM) dodatkowo z zabezpieczeniem termicznym. Przecinarka zapewnia „czyste” cięcie bez uszkodzeń obrabianego materiału, dzięki tarczy tnąca chłodzonej wodą, która jest podawana pompą z możliwością regulacją przepływu. Wyjątkowo sztywny korpus przecinarki Rubi oraz aluminiowe blaty stołu odporne są na uszkodzenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne warunki robocze. Ponadto aluminium zapewnia łatwe czyszczenie urządzenia po wykonaniu cięcia. Dzięki składanym nogom z kółkami transport przecinarki nie stanowi problemu. Łatwo można się z nią przemieścić z jednego miejsca pracy do innego.

DC-250 Rubi to niezwykle wszechstronna przecinarka z chłodzeniem wodnym do profesjonalnych zastosowań w budownictwie. Doskonała do cięcia glazury, gresu powlekanego, gresu porcelanowego i innych materiałów.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane