Na rynku narzędzi ręcznych pojawiła się kolejna nowość - klucz nastawczy z zapadką NEO 03-017 wyposażony w innowacyjny mechanizm zapadkowy, gwarantujący szybkie i sprawne kręcenie śrubą. Z pewności klucz nastawczy NEO 03-017 zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.

NEO, marka profesjonalnych narzędzi mechanicznych i ogólnobudowlanych, wprowadza na rynek kolejną nowość – klucz nastawczy z zapadką NEO 03-017. Klucz ten został zaprojektowanych w oparciu o najnowsze technologie i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. NEO 03-01 wykonany został z twardej stali chromowo-wanadowej (CrV), co sprawia, że klucz ten doskonale sprawdzi się nawet podczas wykonywania najbardziej wymagających zadań. Klucz NEO 03-017 wyróżnia innowacyjny mechanizm zapadkowy, umożliwiający szybkie i proste kręcenie śrubą bez konieczności jego przekładania. Po dopasowaniu rozstawu szczęk do rozmiaru łba śruby, mechanizm wysprzęgla szczęki podczas kręcenia w jednym kierunku, zaciskając je na łbie śruby podczas kręcenia w drugim. Dzięki temu praca nowym kluczem nastawnym NEO zajmuje mniej czasu i jest znacznie wygodniejsza, niż przy użyciu tradycyjnych kluczy. Co ważne, elementem ruchomym zapadki jest cała dolna szczęka co podnosi trwałość narzędzia. Na komfort pracy kluczem nastawczym z zapadką NEO 03-017 wpływa także ergonomiczna rękojeść pokryto dodatkowo miękką, antypoślizgową okładziną, co zapewnia wygodny chwyt i sprawne manewrowanie. Klucz nastawczy NEO 03-017 ma długość 200mm dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas pracy w miejscach trudno dostępnych oraz w ciasnych przestrzeniach.

Klucz nastawczy z zapadką NEO 03-017 NEO przeznaczony jest do intensywnej pracy przy dużych obciążeniach, dlatego adresowany jest głównie do profesjonalistów.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane