Na rynku powitaliśmy nową prowadnicę Skil do pilarek tarczowych. Umożliwia ona wykonywanie cięć w linii prostej oraz pod kątem, działa z popularnymi pilarkami tarczowymi różnych producentów.

Precyzyjne cięcie desek, paneli oraz innych materiałów o szerokości od 8 do 136 cm to, dzięki prowadnicy do pilarek tarczowych Skil, żaden problem. Urządzenie pomaga prowadzić pilarkę idealnie wzdłuż linii cięcia. Ewentualne odchylenie wynosi przy tym mniej niż jeden milimetr na metr. Dzięki temu nawet mniej doświadczony użytkownik nie musi martwić się o precyzyjny rezultat swojej pracy.

 

Urządzenie można szybko zamontować na materiale przy pomocy dwóch dołączonych zacisków. Składa się ono z czterech elementów, każdy o długości 36 cm, które montuje się w systemie „Clic“. W zależności od długości ciętego materiału, można skorzystać z jednego, kilku lub wszystkich czterech elementów prowadnicy. Jej maksymalna długość wynosi 144 cm. System jest elastyczny, łatwy w transporcie i zajmuje mało miejsca podczas przechowywania.

 

Narzędzie można stosować ze wszystkimi pilarkami tarczowymi Skil oraz z wieloma pilarkami tarczowymi innych producentów. W zależności od modelu użytkownik może skorzystać z dołączonego adaptera.


Prowadnica Skil do pilarek w sklepie internetowym narzedzia.pl

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane