Nożyce GUS 10,8 V-LI Professional to wszechstronne urządzenie do cięcia różnego rodzaju materiałów

Kup w Narzedzia.pl

Urządzenie takie jak GUS 10,8 V-LI Professional będzie pomocne każdemu profesjonaliście. Dlaczego? Można nim ciąć różnego rodzaju materiały, jedno ładowanie akumulatora pozwala na przecięcie do 200 m PCW o grubości 4 mm.

 

Wybierz nożyce w sklepie narzedzia.pl

 

Jeśli liczy się dla nas wydajność i łatwość obsługi, zakupu nożyc GUS 10,8 V-LI Professional żałować nie będziemy. Bowiem wielokątny nóż, który zoptymalizowano, działa tak dobrze, że za jego pomocą potniemy takie materiały jak PCW, wykładziny dywanowe, skóra, tkaniny, korek do grubości 11 mm. Waga narzędzia to zaledwie 1 kg, korzystanie z niego nie powoduje więc zmęczenia, nie wymaga wiele wysiłku. Jego użytkowanie ułatwia również fakt pokrycia go miękką okładziną Softgrip. Co więcej, urządzenie bardzo łatwo układa się w dłoni, posiada także włącznik, który znajduje się w górnej części rękojeści.

 

Nóż, który sam się ostrzy


GUS 10,8 V-LI Professional posiada nóż, który ostrzy się automatycznie, nie trzeba więc go wymieniać. Wszystko dzięki funkcji Autosharp. Stanowi to ułatwienie w użytkowaniu, które z pewnością przekona niejednego przyszłego użytkownika tego narzędzia.

 

 

Kształt noża to wielokąt, dzięki czemu cięcie jest łatwiejsze, a zakleszczanie materiału podczas wykonywania tej czynności niemożliwe. Warto pamiętać o regulowanej osłonie, idealnie dopasowującej się do grubości, jaką ma cięty surowiec. Precyzję cięć prostych zapewnia znacznik Cut Control, w który zaopatrzono nożyce.

 

Długa żywotność dzięki Electronic Cell Protection

 

O długą żywotność ogniw możemy być spokojni dzięki systemowi ich elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection). Zastosowano go w akumulatorach litowo-jonowych Premium, którym niegroźne przeciążenie, przegrzanie i całkowite rozładowanie ogniw.

 

Co ważne, akumulatory, które posiada GUS 10,8 V-LI Professional nie posiadają efektu pamięci i samorozładowania. Użycie narzędzia po kilku miesiacach przerwy nie będzie więc problemem, wręcz przeciwnie – skorzystamy z narzędzia gotowego do użycia.

 

Dzięki praktycznemu wskaźnikowi naladowania akumulatora operator nożyc GUS 10,8 V-LI Professional dowie się, jaki jest stan naladowania akumulatora.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz