autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Najmniejszy dalmierz laserowy DLE 50 Professional firmy Bosch Nowy przyrząd pomiarowy DLE 50 Professional firmy Bosch to najmniejszy dalmierz laserowy na świecie. Wyposażony został we wszystkie funkcje profesjonalnego urządzenia. Produkt pojawi się w sprzedaży w kwietniu.

Kup w Narzedzia.pl
Dalmierz laserowy Bosch GLM 50 C
dostawa
wysyłka
8-11 dni
504,99

Dalmierz laserowy DLE 50

Urządzenie posiada wymiary 100 x 58 x 32 mm i jest najmniejszym dalmierzem laserowym na świecie. Przyrząd służy do wykonywania różnorodnych pomiarów w pomieszczeniach: mierzy odległości, oblicza powierzchnie i kubatury. Dzięki technice laserowej dalmierz wykonuje precyzyjne pomiary odcinków o maksymalnej długości 50 metrów, a wynik pomiaru pokazuje się na dużym wyświetlaczu LCD. Typowa dokładność pomiaru wynosi plus/minus 1,5 mm.

Obsługa dalmierza DLE 50 Professional jest prosta. Przyciski opatrzone symbolami umożliwiają przełączanie się pomiędzy funkcjami pomiaru odległości, powierzchni, kubatury lub pośrednimi pomiarami wysokości według twierdzenia Pitagorasa. Standardowo dalmierz laserowy mierzy od tylnej krawędzi urządzenia. Poprzez kilkakrotne naciśnięcie przycisku, użytkownik może zmienić punkt początkowy pomiaru na przednią krawędź urządzenia, wbudowany gwint do statywu lub rozkładany kołek pomiarowy. Kołek o długości 40 mm ułatwia pomiar w ciasnych narożnikach lub np. fugach czy prowadnicach. Odpowiedni symbol na wyświetlaczu jednoznacznie wskazuje, skąd rozpoczyna się pomiar. Zapobiega to pomyłkom w trakcie mierzenia.

Mały dalmierz laserowy jest wyposażony w miękkie powierzchnie chwytowe Softgrip, które ułatwiają obsługę urządzenia i chronią je przed uszkodzeniami.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane