Nowość Festool - pilarka CS 50

kategoria: Pod lupą Komentarze Data publikacji: 2005-02-03

autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Najlżejsza w klasie. Mocna w działaniach Od niedawna firma FESTOOL wprowadziła nową pilarkę która występuje w 3 wersjach handlowych

- Niewielki ciężar wynoszący tylko 17,4 kg oraz precyzyjna technika czynią z CS 50 niezrównane narzędzie do mobilnych zastosowań. Ta pilarka przesuwna przekonuje bowiem wieloma doskonałymi rozwiązaniami. Nie wymagająca narzędzi wymiana piły tarczowej, wielofunkcyjny uchwyt i wytrzymała konstrukcja to atuty, dzięki którym przy użyciu CS 50 pracuje się szybciej i lepiej.
- Nowatorski system FastFix do szybkiej wymiany piły tarczowej opracowany w Festool ułatwia Państwu dostosowywanie narzędzia do danego materiału. Odpowiednią piłę tarczową mogą bowiem Państwo zamocować w ciągu kilku sekund - i to bez korzystania z jakichkolwiek narzędzi.
- Przykładnicę kątową można odchylać w zakresie 180O i bez problemu mocować do dowolnej krawędzi stołu bez kłopotliwego ustawiania. Pozwala to CS 50 na błyskawiczne przechodzenie od cięcia poprzecznego do wzdłużnego.
- CS 50 potrafi wykonać za jednym razem porządny kawał roboty: nawet przy cięciu pod kątem 45 skraca w jednym przejściu panele o szerokości 200 mm.
- Bardziej ergonomiczna praca dzięki nowemu uchwytowi wielufunkcyjnemu: włączanie, wyłączanie, regulacja prędkości obrotowej, przesuwu, chwilowe włączanie lub szybkie wyłączanie - wszystkie ważne elementy obsługi zlokalizowane są teraz w jednym miejscu.
- Niewielki ciężar i zintegrowane nóżki składane: pilarka CS 50 jest niezwykle łatwa do transportu i montażu. Montuje się jaw zaledwie kilka sekund. Mają przy tym Państwo do wyboru dwie wysokości robocze.
Pilarka Festool występuje w trzech wersjach handlowych :

CS 50 EB-Floor

CS 50 EB

CS 50 EB-SET

nóżki składane, zestaw do odsysania

stół przesuwny, element rozszerzający stół, element przedłużający stół, nóżki sładane, zestaw do odsysania

w kartonie
Nr zamówienia: 561206

w kartonie
Nr zamówienia: 561180

w kartonie
Nr zamówienia: 561199

Dodaj komentarz
* Pola wymagane